Strona główna » Newsy » Demo Resident Evil Village dostępne za darmo

Demo Resident Evil Village dostępne za darmo

Od 2 maja dostępne jest do pobrania demo Resident Evil Village za darmo na komputery PC, konsole PlayStation oraz Xbox. Wersja demonstracyjna gry pozwala na 60 minut rozgrywki w dwóch lokacjach.

Resident Evil Village demo na PC, PS4, PS5 i Xbox One/Series X

Resident Evil Village to przygodowa gra akcji będąca ósmą odsłoną popularnego survival horroru wyprodukowanego przez studio Capcom. Warto wspomnieć, że najnowsza odsłona Resident Evil nie będzie zawierała polskiej wersji językowej.

Demo gry pozwala na 60 minut rozgrywki, podczas której można zwiedzić dwie lokacje: wioskę i zamek. Demo Resident Evil Village za darmo dostępne jest na Steam dla komputerów oraz na konsole PlayStation i Xboxa obecnej i poprzedniej generacji. Dostępność dema jest ograniczona – możliwość pobrania zostanie zakończona 10 maja.

Premiera gry przewidziana jest na 7 Maja tego roku, a jej premierowa cena wraz z Resident Evil 7 Complete Bundle na Steam to 335 zł. Resident Evil Village to bezpośrednia kontynuacja siódemki, więc jeżeli zamierzacie chwycić po najnowszą część, warto wcześniej ograć RE7.

Resident Evil Village demo pc ps4

Gdzie można pobrać za darmo Resident Evil Village demo?

Wersja demonstracyjna Resident Evil Village dostępna jest na najpopularniejsze konsole aktualnej i poprzedniej generacji oraz na komputery PC. Poniżej przedstawiamy całą listę odnośników do pobrania dema:

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Resident Evil Village

Więcej o Resident Evil Village

Resident Evil Village to gra z elementami akcji i survival horroru. W grze wcielamy się w Ethana, kontunuując rozpoczętą przygodę w poprzedniej grze cyklu Resident Evil 7.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody