Strona główna » Newsy » Nowości w drugiej majowej aktualizacji do The Sims 4

Nowości w drugiej majowej aktualizacji do The Sims 4

Twórcy podczas dzisiejszej transmisji zaprezentowali najważniejsze elementy najnowszej aktualizacji do The Sims 4, której premierę przewidziano już na 27 maja 2021 roku. Aktualizacja będzie dostępna za darmo na komputery oraz konsole.

Dwie aktualizacje The Sims 4 w maju 2021

Twórcy The Sims 4 przygotowali tyle nowości na maj, że aktualizacja do gry została podzielona na dwie części. Pierwsza majowa aktualizacja do The Sims 4 została opublikowana 13 maja i skupiała się na dodaniu nowych wersji fryzur oraz dodaniu nowych schematów oczu. Druga majowa aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich graczy już 27 maja. Dzięki dzisiejszej transmisji twórców mogliśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w najnowszym patchu.

System “lubię, nie lubię” w stwórz Sima

Pierwszą ważną nowością zaprezentowaną przez twórców jest wprowadzenie do The Sims 4 systemu, w którym można będzie określić co dany Sim lubi, a czego nie lubi. Podczas tworzenia Sima gracze będą mogli każdej postaci przypisać 20 elementów, które dzielą się na cztery kategorie: kolory, muzyka, hobby i zajęcia oraz styl wystroju. Ta ostatnia kategoria będzie dostępna tylko dla posiadaczy najnowszego pakietu rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń.

The Sims 4 aktualizacja maj 2021 kolory

Dostępne kolory do wyboru: czarny, niebieski, brązowy, szary, zielony, pomarańczowy, różowy, fioletowy, czerwony, biały, żółty

Lubię nie lubię The Sims 4 aktualizacja maj 2021

Dostępne gatunki muzyczne: muzyka alternatywna, blues, muzyka klasyczna, muzyka elektroniczna, hip hop, radio dla dzieci, kołysanki, pop, retro, muzyka romantyczna, S-pop, upiorna muzyka, zimowe wakacje.

Aktualizacja maj 2021 The Sims 4

Dostępne hobby i zajęcia: umiejętności komediowe, gotowanie, wędkarstwo, fitness, ogrodnictwo, gra na gitarze, majsterkowanie, złośliwość, miksologia, malarstwo, gra na pianinie, programowanie, nauki kosmiczne, gry wideo, gra na skrzypcach i pisanie.

The Sims 4 Wystrój Marzeń aktualizacja maj 2021

W trakcie rozgrywki będzie można dodawać i odejmować elementy z nowego systemu. Podczas rozgrywki Simowie reagują jeżeli wykonują lubianą czynność lub słyszą stację radiową, której nie lubią. Podczas rozmów Sim może zapytać: jaki jest Twój ulubiony kolor lub jakich stylów muzycznych nie lubisz.

Nowe kolory włosów

Wraz z drugą majową aktualizacją do trybu stwórz Sima dojdzie kolejna nowość w postaci dodania aż 6 nowych odcieni włosów. Do tej pory gracze mogli się cieszyć 18 wariantami kolorystycznymi fryzur dla Simów. Wraz z aktualizacją liczba kolorów zostanie zwiększona do 24.

The Sims 4 CAS aktualizacja włosy

Naprawa łóżek piętrowych

Łóżka piętrowe to był element, na który czekało wielu graczy simowych. W momencie kiedy obiekt został dodany do The Sims 4 okazało się, że pod łóżkiem piętrowym niewiele się mieści. Od 27 maja pod piętrowymi łóżkami będzie można ustawiać biurka, niskie komody, a nawet łóżka dwuosobowe.

Łóżka piętrowe The Sims 4 Aktualizacja
4.9/5 - (31 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody