Strona główna » Newsy » Poznaliśmy umiejętności z The Sims 4 Wilkołaki

Poznaliśmy umiejętności z The Sims 4 Wilkołaki

Twórcy The Sims 4 Wilkołaki podczas transmisji na żywo zaprezentowali, jak wygląda rozgrywka z najnowszym pakietem rozgrywki. Jedną z nowości jest drzewko umiejętności, które będzie można rozwijać.

Drzewko umiejętności The Sims 4 Wilkołaki

Do premiery The Sims 4 Wilkołaki została już niewiele czasu, a twórcy gry codziennie zdradzają fanom kolejne informacje związane z najnowszym pakietem rozgrywki. Podczas dzisiejszej transmisji na żywo gracze mogli bliżej przyjrzeć się wilkołakom z The Sims 4 oraz zobaczyć drzewko umiejętności. Jest ono skonstruowane dokładnie na takiej samej zasadzie co w The Sims 4 Wampiry.

Do odblokowania gracze będą mieli aż 25 wilkołaczych umiejętności oraz 6 umiejętności uśpionych. Umiejętności będzie można odblokowywać wraz z rozwojem wilkołaka poprzez zdobywanie specjalnych punktów mocy. Poniżej przedstawiamy wygląd drzewka umiejętności oraz część przetłumaczonych umiejętności wraz z opisami.

drzewko umiejętności The Sims 4 Wilkołaki

Sprawdź: Ubrania i obiekty z The Sims 4 Wilkołaki

Lista umiejętności wilkołaków z The Sims 4

 • Wola Oporu – (Odzyskaj kontrolę podczas szału) Z odrobiną dodatkowego hartu ducha, dużą dawką siły woli i kilkoma ćwiczeniami oddechowymi, ten Sim może teraz próbować odzyskać kontrolę po jej utracie i wpadnięciu w szał. Jeśli się to uda, Sim natychmiast przestanie szaleć.
 • Łupieżca – (Wykopuj zagubione skarby i artefakty) Tuż pod stopami tego Sima znajduje się bogactwo zaginionych artefaktów. Dzięki umiejętności Łupieżca, będą oni w stanie wyciągać skarby z ziemi gołymi rękami. Kogo obchodzi, co pomyślą sąsiedzi?
 • Pielęgnacja ciała – (Zlizuj brud!) Czy ten Sim jest brudny? Po prostu każ mu się wylizać do czysta. Po co wymyślać koło na nowo, skoro odpowiedź była w nas od zawsze. Społeczna stosowność używania Pielęgnacji może być różna.
 • Ponury Skowyt – (Poznaj wycie, które zmniejsza wściekłość) Bycie wilkołakiem jest trudne i czasami ten Sim musi po prostu wypowiedzieć swoją prawdę. Od czasu do czasu będzie mógł wydać z siebie Ponury Skowyt, aby się uspokoić i zmniejszyć swoją Furię.
 • Nosiciel Klątwy – (Zmieniaj innych Simów w wilkołaki za pomocą przeklętego ugryzienia) Szukaj innych, obdarz ich darem. Szukaj księżyca, ogarnij jego światło.
 • Pierwotne instynkty – (Wykorzystaj swoje instynkty, aby szybko zwiększyć pewność siebie) Komu potrzebne są te wszystkie niepotrzebne emocje? Bycie wilkołakiem, który potrafi aktywować Pierwotne Instynkty, oznacza kierowanie bestią wewnątrz, aby skupić umysł na tym, co ważne: byciu pewnym siebie wilkołakiem, który potrafi trzymać inne, bardziej negatywne nastroje na dystans.
 • Tunelarz – (Szybko podróżuj po świecie, kopiąc tunele) Przebij się przez ziemię dzięki poręcznemu tunelowi Tutaj! Idealny, jeśli chcesz zrobić wielkie wejście lub musisz szybko uciec. Ten Sim sprawi, że będzie to wyglądać bez wysiłku!
 • Oznaczanie Terytorium – (Zostaw po sobie ślad na świecie i zaspokój potrzebę pęcherza) Bądź wolny. Ciesz się ulgą, jaką daje możliwość Oznaczania Terytorium w dowolnym miejscu i czasie. Świat jest Twoim płótnem.
 • Żarłoczny głód – pożeraj przedmioty, aby zaspokoić głód.
 • Łowca – Naucz się polować na pożywienie. Wilkołaki chcą mieć “świeższe” mięso.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Wilkołaki

Umiejętności uśpione

 • Mistrzostwo Transformacji – (Przekształć się w tryb bestii, kiedy tylko zechcesz!) Pozostawanie w zamknięciu i z dala od innych podczas szaleństw da temu Simowi krótką chwilę jasności. Ten wgląd pomoże mu opanować sztukę transformacji, dając możliwość przywołania formy bestii w dowolnym momencie, zachowując przy tym pozory człowieczeństwa. Ostrzegamy! Nawet z tym nowo odkrytym mistrzostwem Sim nadal będzie podatny na nieustannie nadciągającą, gotującą się w nim Furię.
 • Mentorstwo Wilkołaka – (Nauczaj inne wilkołaki z wprawą i wdziękiem) Ten Sim był już w okolicy i posiada bogatą wiedzę na temat wszystkiego, co dotyczy wilkołaków. Wilkołaki pod opieką tego Sima otrzymują premię do rangi, nastroju i relacji, gdy są mentorami, uczą się wyć lub dzielą się doświadczeniami z wilkołakami.
 • Księżycowe Objawienie – (Przeczytaj starożytne pisma o wilkołakach) Eureka! Ten Sim potrafi pojąć zaginione tajemnice księżyca! Jest to ważny krok w kierunku zrozumienia historii i natury wilkołaków, który może doprowadzić do nauczenia się, jak wyleczyć tę dolegliwość na dobre.
 • Empatia Wilkołaka – (Pomóż spacyfikować inne wilkołaki) Po spędzeniu wystarczającej ilości czasu wśród innych wilkołaków Kurt nauczył się co nieco o ich zachowaniu. Czasami wilkołak po prostu potrzebuje innego wilkołaka, który go wysłucha. Dzięki Pacyfikacji ten Sim może teraz usunąć całą Furię z innego wilkołaka, a nawet zapobiec jego szaleństwu. Już dobrze, już dobrze, wszystko będzie dobrze.
 • Dyplomacja Wilkołaka – (Użyj dyplomacji, aby pozyskać sojuszników wilkołaków) Ten Sim ma teraz narzędzia społeczne, aby przekonać innych, że wilkołaki są nadal w pewnym stopniu ludźmi. Wykorzystaj jego nowe umiejętności Dyplomacji Wilkołaka, aby nadać Simom cechę “Sojusznik Wilkołaka”, zmieniając ich spojrzenie na wilkołaki na zawsze.

Źródło: simsvip.com

5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody