Gra Among Us
Newsy

Among Us
Among Us

Among Us w skrócie

Among Us to strategiczna gra komputerowa, przeznaczona do rozgrywki od 4 do 15 graczy jednocześnie. Gra pierwotnie ukazała się na mobilnej platformie Android, następnie iOS, Windows, a w grudniu 2020 roku na Nintendo Switch.

Najnowsze newsy Among Us

Powiązane tematy


Więcej o Among Us

Among Us to gra towarzyska, w której to jeden bądź dwóch graczy pozbywają się kolejno graczy (są impostorami), a Ci mają za zadanie odgadnąć, który z graczy to jest. Podczas rozgrywki żaden z graczy nie wie, kim jest impostorem, i dozwolone są każde sztuczki. W grę bardzo dobrze się gra z większą grupą znajomych.

Among Us — opis rozgrywki

W grze staramy się przygotować statek kosmiczny w drogę. Impostorzy to swojego rodzaju sabotażyści, którzy mają za zadanie przeszkodzić nam w planach naprawy statku lub zabijać kolejnych graczy.

Wszyscy gracze mają możliwość zwołania specjalnego spotkania, na którym to można dyskutować swoje podejrzenia lub przerzucać je na innych graczy. Każde takie spotkanie kończy się głosowaniem, które gracza należy wyrzucić ze statku.

Gra kończy się w momencie, kiedy wszyscy impostorzy zostaną wyrzuceni ze statku w wyniku głosowania lub gdy impostorzy zabiją wszystkich pozostałych graczy.

Among Us — wymagania systemowe

Gra nie jest zbyt wymagająca, a optymalne wymagania systemowe wyglądają następujaco:

  • System operacyjny: Windows 7 SP1 lub nowszy
  • Procesor: Intel Pentium 4
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 250 MB dostępnej przestrzeni

Start Poradniki Kody