Przegląd The Sims 4 Wystrój marzeń

The Sims 4 Wystrój marzeń to najnowszy pakiet rozgrywki, który swoją premierę ma dzisiaj, czyli 1 czerwca 2021 roku. Nowe rozszerzenie skupia się na nowej karierze dekoratora wnętrz oraz dodaję do trybu kupowania dwie całkiem ciekawe nowości.

Co oferuje The Sims 4 Wystrój marzeń?

Pakiet rozgrywki Wystrój marzeń został oficjalne zapowiedziany 20 maja jako rozszerzenie, które będzie wprowadzało możliwość pobudzenia kreatywności wśród fanów The Sims 4. Dodatek wprowadza bowiem karierę dekoratora wnętrz, która skupia się na renowacjach pomieszczeń oraz ich budowie na parcelach prywatnych oraz publicznych. Oprócz tego w grze pojawia się sporo nowych mebli i system modułowych kanap oraz meblościanek. Poniżej przedstawiamy Wam nowości z trybu tworzenia Sima oraz trybu kupowania.

Ubrania i fryzury w The Sims 4 Wystrój marzeń

The Sims 4 Wystrój marzeń dodaje do trybu tworzenia Sima prawie 60 zupełnie nowych elementów. Wśród nich znajdują się fryzury, ubrania, kolczyki, naszyjniki oraz buty. Najwięcej nowości zostało wprowadzone dla dorosłych Simek, ale i dla Simów twórcy przygotowali kilka nowości.

Dorosłe Simki w najnowszym rozszerzeniu otrzymały cztery nowe fryzury (w tym jedna jest w dwóch wariantach: z dodatkowymi kosmykami z przodu i bez)

The Sims 4 Wystrój marzeń przegląd fryzur

Wśród ubrań dla dorosłych Simek znalazło się aż 7 części górnych, 8 par spodni, 7 strojów na całe ciało, 2 pary kolczyków, naszyjnik, getry oraz 3 pary butów.

The Sims 4 Wystrój marzeń ubrania

Dorośli Simowie (jak zawsze) otrzymali wraz z The Sims 4 Wystrój marzeń zdecydowanie mniej, niż Simki. Dla nich nowe rozszerzenie wprowadza tylko dwie fryzury.

The Sims 4 Wystrój marzeń fryzury męskie

Nowy pakiet rozgrywki dodaje dla dorosłych Simów 5 części górnych ubioru, 2 pary spodni oraz 1 parę butów.

Simowie dzieci otrzymały wraz z najnowszym rozszerzeniem fryzury, które są dokładnie takie same jakie mają dorośli. Dla dziewczynek zostały dodane dwie nowe fryzury (z kosmykami i bez), a dla chłopców jedna fryzura.

The Sims 4 Wystrój marzeń fryzury dla dzieci

Pakiet Wystrój marzeń dla dzieci w trybie tworzenia Sima wprowadza 2 nowe części ubioru, 2 pary spodni, spódnicę oraz sukienkę.

Dla małych dzieci twórcy przygotowali jedną koszulkę i sukienkę.

The Sims 4 Wystrój marzeń ubrania dla małych dzieci

Przegląd obiektów z TS4 Wystrój marzeń

Główną nowością w nowym pakiecie rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń ma być projektowanie wnętrz, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że dodatek wprowadza całkiem sporo mebli i akcesoriów dekoracyjnych. Większość mebli nawiązuje do stylu skandynawskiego, który bardzo dobrze znają fani np. mebli z popularnej sieci IKEA. Taki zabieg sprawił, że nowe meble będą pasować do większości projektowanych pomieszczeń.

Nowe obiekty w kuchni

The Sims 4 Wystrój marzeń wprowadza całkiem dużo ciekawych obiektów do kuchni. Wśród nich można wymienić chociażby elektryczne mini piekarniki na blat lub płyty indukcyjne, które również można umieścić na blacie.

The Sims 4 Wystrój marzeń firstlook
The Sims 4 Wystrój marzeń przegląd

Modułowe meble w salonie i garderobie

Wraz z nowym pakietem do gry zostały dodane modułowe kanapy, które od teraz można dowolnie przestawiać, łączyć i rozdzielać. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzają się w zarówno małych, jak i dużych salonach.

The Sims 4 Wystrój marzeń przegląd dodatku

Kolejną nowością są modułowe meblościanki, które działają na podobnej zasadzie. Każdy element można dodać, usunąć, przestawić, powiesić lub postawić na podłodze. Twórcy do The Sims 4 Wystrój marzeń dodali także sporo dekoracji i mniejszych elementów, które możemy dodawać do stworzonych meblościanek. Dzięki temu można np. zbudować sobie w grze ogromną garderobę.

The Sims 4 Wystrój marzeń garderoba

Nowe meble dla dzieci i dorosłych

Nowe rozszerzenie dodaje także kilka ciekawych mebli dla dzieci. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się nowy namiot do pokoju dziecięcego, w którym dzieci mogą spać i bawić się. Wraz z dodatkiem dochodzą także nowe łóżka piętrowe, które od majowej aktualizacji The Sims 4 pozwalają na umieszczenie pod nimi więcej rzeczy.

The Sims 4 Wystrój marzeń obiekty

Nowych dekoratorów wnętrz na pewno ucieszy nowe biurko, z którego pomocą można stworzyć przytulne biuro.

The Sims 4 Wystrój marzeń przegląd mebli

Gdzie można kupić The Sims 4 Wystrój marzeń?

Nowy pakiet rozgrywki Wystrój marzeń dostępny jest od dzisiaj do kupienia na komputery (Origin i Steam) oraz konsole w cenie 89,90 zł. Poniżej przedstawiamy adresy do wszystkich platform:

Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 38
Zostaw komentarz