Strona główna » Promocje » Wyprzedaż wydawcy THQ Nordic – za darmo trzy gry

Wyprzedaż wydawcy THQ Nordic – za darmo trzy gry

Rozpoczął się weeked wydawcy THQ Nordic na Steam. Na promocji znalazło się kilkanaście gier w przecenie nawet do 90%, jedna gra dostępna do zagrania za darmo przez weekend oraz wisienki na torcie — dwie gry, które można przypisać na stałe do konta Steam całkowicie za darmo. Jak kształtuje się cała promocja?

Wyprzedaż wydawcy THQ Nordic – na co zwrócić uwagę?

Na promocji znalazło się stosunkowo sporo tytułów — te bardziej, jak i nieco mniej znane. Wśród nich swoją uwagę warto zwrócić na:

  • Darksiders Blades & Whip Franchise Pack – taniej 82%, teraz 88,76 zł – zobacz więcej
  • BIOMUTANT – taniej 34%, teraz 164,99 zł – zobacz więcej
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated – taniej 67%, teraz 41,24 zł – zobacz więcej
  • Destroy All Humans! – taniej 67%, teraz 41,24 zł – zobacz więcej
  • Wreckfest – taniej 50%, teraz 62,49 zł – zobacz więcej
  • Darksiders Genesis – taniej 67%, teraz 42,89 zł – zobacz więcej

Całą listę przecenionych produktów można znaleźć na oficjalnej stronie wyprzedaży wydawcy na platformie Steam.

Wyprzedaż THQ Nordic – gry za darmo

Z tej okazji znalazły się również trzy tytuły warte swoje uwagi, które będą w tym okresie dostępne za darmo. Najnowsza z nich to Desperados III, w którą to można zagrać za darmo przez weekend, do 20 września 2021 roku. Następnie gra będzie w promocji -60% aż do czwartku, 23 września 2021.

Dwie kolejne gry można z kolei przypisać do konta na stałe całkowicie za darmo. Nie ma w tym żadnych haczyków – wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto Steam (lub je utworzyć) i kliknąć przycisk “Dodaj do konta”. To wszystko, nic więcej. Gra będzie dostępna w bibliotece, nawet po skończeniu promocji.

Gry za darmo THQ Nordic

Wyprzedaż wydawcy THQ Nordic

Promocja rozpoczęła się dzisiaj, 16 września 2021 roku o godzinie 19:00 i potrwa tydzień — do następnego czwartku 23 września 2021 roku, również do godziny 19:00.

Wyprzedaż na platformie Steam trwa z powodu ich 10 rocznicy założenia firmy THQ Nordic, a studio w swojej kolekcji posiada sporo tytułów, które cieszą się bardzo pozytywną opinią wśród graczy.

5/5 - (10 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Biomutant

Więcej o Biomutant

Biomutant to gra akcji RPG, w której gracze wcielają się w rolę mutanta, przemierzając fantastyczny świat pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Gracze mogą modyfikować swoje postacie poprzez wybieranie różnych umiejętności i wyposażenia, co pozwala im na dostosowanie swojej postaci do własnych preferencji. Gra ta oferuje także możliwość walki z różnymi przeciwnikami, zarówno za pomocą broni białej, jak i broni palnej, a także posługiwania się zdolnościami mutantów.

Desperados III

Więcej o Desperados III

Desperados III to taktyczna, fabularna i wymagająca skradanka, która została osadzona w surowych realiach dzikiego zachodu. Aby wygrać, gracz musi okazać się sprytem i dobrym planem działania. W tytule gracz wciela się się w bohatera Jona Coopera, a ten łączy swoje siły z uciekającą sprzed ołtarza Kate, podejrzanym płatnym mordercą doktorem McCoyem, olbrzymim myśliwym Hektorem i tajemniczą Isabelle z Nowego Orleanu.

Jagged Alliance 1: Gold Edition

Więcej o Jagged Alliance 1: Gold Edition

Jagged Alliance 1: Gold Edition to turowa gra określana mianem najlepszej gry tego typu wszech czasów. Gra polega na odbijaniu wyspy Metaviry krok po kroku, tura po turze przed wrogimi planami Santino. W grze ważnym aspektem jest również uprawa drzew ugory i przetwarzania ich soków, gdyż są one podstawą funduszy w grze.

Titan Quest Anniversary Edition

Więcej o Titan Quest Anniversary Edition

Titan Quest Anniversary Edition to gra przygodowa, która została wydana w dziesiątą rocznicę wydania oryginału — Titan Quest. Opisywana edycja zawiera podstawową grę oraz rozszerzenie Titan Quest Immortal Throne wraz z ogromną ilością poprawek i ulepszeń. Gra pozwala na odkrywanie starożytnego świata, pozwalając na stworzenie swojej własnej postaci oraz zawiera tryb dla wielu graczy.

Wreckfest

Więcej o Wreckfest

Wreckfest to wyścigowa gra akcji, w której gracze mogą rywalizować na różnych trasach i pojazdach, walcząc o zdobycie pierwszego miejsca na mecie. Gra oferuje szeroki wybór pojazdów, od małych i zwinnych samochodów po potężne ciężarówki, a także tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą na różnych trasach. Jednym z głównych elementów gry jest możliwość zniszczenia pojazdów, dzięki czemu gracze mogą walczyć o pierwsze miejsce, używając swoich pojazdów jako broni lub celowo wyprowadzając innych graczy z trasy.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody