Strona główna » Newsy » Nowy scenariusz, potrawy i roślina – Ekspresowa dostawa do The Sims 4

Nowy scenariusz, potrawy i roślina – Ekspresowa dostawa do The Sims 4

Wraz z końcem kwietnia twórcy The Sims 4 postanowili wydać kolejną mini aktualizację w formie ekspresowej dostawy. Tym razem na fanów czeka nowy scenariusz, bluzka, roślina i dwa desery.

Ekspresowa dostawa do The Sims 4 w kwietniu

Wczoraj informowaliśmy Was o kwietniowej aktualizacji do The Sims 4, która dodała nowy wygląd menu i poprawiła kilka błędów. Wydawać by się mogło, że twórcy nie przygotowali niczego specjalnego dla fanów na zakończenie pierwszego kwartału 2022 roku. Okazuje się jednak, że już dzisiaj na fanów czeka nowa mini aktualizacja w formie Ekspresowej dostawy.

Zawiera ona nowe potrawy, bluzkę, roślinę ozdobną oraz zupełnie nowy scenariusz. Nowości nawiązują do międzynarodowego dnia ziemi oraz do kultury arabskiej. Miniaktualizację można już pobrać przechodząc do zakładki Ekspresowej dostawy w opcjach gry. Uaktualnienie dostępne jest na komputerach PC, MAC oraz na konsolach PlayStation i Xbox.

Nowy scenariusz: Fanatyk żab

Nowy scenariusz fanatyk żab The Sims 4

Opis: Sim nałogowo gromadzi wszystkie dostępne fakty dotyczące żab. Bądź co bądź, te rechoczące stworzenia są w stanie posłużyć w wielu celach… i można je rozmnażać! Ten miłośnik kumkających płazów wprost nie może się doczekać, aż wskoczy do najbliższego stawu i weźmie udział w prawdziwej ŻABAWIE.

Wymagania: 1 młody dorosły lub starszy

Możliwe wyniki: Wykonaj wszystkie zadania i znajdź kumkających przyjaciół!

Bluzka z motywem dnia ziemi

Wraz z dzisiejszą mini aktualizacją do The Sims 4 do Trybu tworzenia Sima została dodana nowa bluzka w kilku kolorach z nadrukiem nawiązującym do międzynarodowego dnia ziemi. Bokserka jest dostępna dla kobiet oraz mężczyzn.

Nowa bluzka ekspresowa dostawa The Sims 4

Kaktus w aktualizacji The Sims 4

Kolejną nowością dodaną przez twórców w ramach dzisiejszej ekspresowej dostawy do The Sims 4 jest nowa roślina – “Cereus nocny”. Nowy obiekt można znaleźć w zakładce Ozdoby > Rośliny, a jego cena to 120 Simoleonów. Kaktus występuję w kilku wersjach kolorystycznych, a po zachodzie słońca zaczyna delikatnie świecić.

Nowa roślina ekspresowa dostawa The Sims 4

Cereus nocny – Patrz i podziwiaj ten śliczny, choć kłujący kaktus, który udowadnia, że to, co najpiękniejsze, może także zrodzić się w ciemności. Ten pustynny cud natury rozjaśni najmroczniejszą noc zarówno w czterech ścianach, jak i an zewnątrrz.

Dwie nowe potrawy

Dla prawdziwych kuchmistrzów twórcy przygotowali w najnowszej aktualizacji do The Sims 4 dwie potrawy inspirowane kulturą arabską. Oba to desery, które wymagają maksymalnie czwartego poziomu umiejętności gotowania i można je przygotować bezpośrednio na domowej kuchence. Poniżej przedstawiamy szczegółowe opisy nowych potraw.

Nowe potrawy ekspresowa dostawa The Sims 4
  • Kunafa – Ten arabski deser to słodka i zarazem słona przekąska popularna w wielu krajach. Kunafę przyrządza się z tradycyjnego ciasta filo pociętego na cienkie nitki, które następnie miesza się z klarowanym masłem i serem.
  • Manakish z za’atarem – To znane arabskie wytrawne ciastko można podawać jako przekąskę lub przystawkę. Manakish to placek drożdżowy polany oliwą i posypany za’atarem: mieszanką ziół, przypraw korzennych i sezamu – a czasem także białym serem.

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody