Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 – kwiecień 2022 – nowy wygląd menu

Aktualizacja The Sims 4 – kwiecień 2022 – nowy wygląd menu

Wczoraj do The Sims 4 została wydana kwietniowa aktualizacja, która oprócz poprawek błędu wprowadza zmiany w menu głównym gry. Uaktualnienie jest już dostępne do pobrania na komputery PC / MAC oraz na konsole Xbox i PlayStation.

Kwietniowa aktualizacja do The Sims 4

Wraz z zakończeniem pierwszego kwartału 2022 roku twórcy The Sims 4 postanowili wydać kwietniową aktualizację. Uaktualnienie o numerze 1.87 dla komputerów i 1.58 dla konsol jest już dostępna do pobrania. Najważniejszą nowością jest kolejna zmiana w menu głównym gry. Twórcy przy okazji naprawili także kilka błędów w grze podstawowej oraz w rozszerzeniach: Uniwersytet, Ucieczka w Plener i Wnętrza z przepychem.

Nowe menu główne w The Sims 4

Od premiery The Sims 4 menu główne było zmieniane już kilka razy i chociaż dla niektórych może wydawać się to nieco dziwny zabieg, ale twórcy stale starają się rozbudować jego funkcjonalność. Tym razem zmianie uległ pasek po prawej stronie, który wyświetla portret Sima, którym ostatnio graliśmy wraz z krótką notatką w formie dymku.

Poprzednie menu aktualizacja The Sims 4 kwiecień 2022
Poprzedni wygląd menu głównego The Sims 4

To, czym ma się wyróżniać nowe menu, jest zaimplementowanie możliwości wypełniania ankiet przez graczy bez wychodzenia z gry. Ankiety te można w każdej chwili wyłączyć, przechodząc do ustawień gry (Opcje gry > Inne) i odznaczając “Zezwól na ankiety w grze”. Kolejną nowością jest rozwijana wiadomość w momencie najechania na konkretny kafelek w menu. To ma pomóc twórcom w przekazywaniu większej ilości informacji dla graczy bez konieczności otwierania przeglądarki.

Nowe menu aktualizacja The Sims 4 kwiecień 2022
Nowe menu główne w The Sims 4

Callia Maebey w menu główym

W ostatnim czasie wśród fanów The Sims 4 często wspominana była pewna simka, która bardzo często pojawiała się w menu głównym. Fani szybko podchwycili temat i Callia Maebey została nazwana prześmiewczo Ring Ring Girl. Na fali “popularności”, twórcy postanowili ww. Simkę umieścić w każdym kafelku w nowym menu oraz udostępnić ją w galerii.

Callia Maebey aktualizacja The Sims 4 kwiecień 2022

Poprawki błędów w aktualizacji The Sims 4

The Sims 4

 • Rozpoczęcie Scenariusza i próba przeniesienia gospodarstwa domowego do istniejącego gospodarstwa domowego nie powoduje już nieoczekiwanego zakończenia Scenariusza. Teraz przed połączeniem gospodarstw domowych trzeba będzie zakończyć lub anulować aktywny scenariusz.
 • Paznokcie nie powinny już wpinać się w palce i wyglądać na zniekształcone podczas tworzenia młodej dorosłej Simki w CAS. Nadal analizujemy zniekształcone paznokcie w innych sytuacjach, więc wypatrujcie dodatkowych poprawek w tym obszarze w przyszłych aktualizacjach.
 • Dla posiadaczy na PlayStation i Xbox, którzy napotykają problem z opuszczaniem ścian i przemieszczaniem się między piętrami za pomocą pada kierunkowego, mamy dobrą wiadomość! Wprowadziliśmy poprawkę, która powinna przywrócić funkcjonalność D-Pada. Jeśli nadal napotykacie na problemy, prosimy o kontakt z nami na Answers HQ.
 • Simomaniacy, którzy zdecydowali się anulować proces zapisywania wybudowanej parceli do Mojej Biblioteki podczas generowania miniatur działek, mogli zostać tymczasowo zablokowani w nawigacji po działce lub doświadczyć migotania grafiki. Ten wpływ na wydajność powinien zostać teraz wyeliminowany, a miniatury nie będą już generowane za kulisami po anulowaniu procesu zapisywania partii.
 • Uporządkowaliśmy nieco menu opcji gry, usuwając opcję “Wypełnij puste parcele”. Ta konkretna opcja została zastąpiona przez Historie sąsiedzkie i funkcję “Wprowadź”.
 • Robienie psikusów i zepsucie toalety to wszystko zabawa i gry, dopóki nie można jej naprawić, co dokładnie stało się z wiejską toaletą „Słodka ucieczka”. Toaletę mogą teraz naprawić Twoi wykwalifikowani Simowie lub wezwać złotą rączkę.
 • Podczas planowania wydarzenia przeskakiwanie między zakładkami “Zaproś Simów” i “Wybierz miejsce” będzie dokładnie odzwierciedlone w ikonach kart.
 • Nakładka Origin w grze na komputerze PC powinna zmienić rozmiar do poprawnej rozdzielczości, jeśli była otwarta podczas zmiany rozdzielczości w grze.
 • Wybranie przycisku w oknie wideo przed zakończeniem odtwarzania filmu powodowało u niektórych graczy wyświetlanie szarego ekranu. Taka sytuacja nie powinna już mieć miejsca.

The Sims 4 Uniwersytet

 • Studia mogą być trudne, ale ponowne zapisanie się na studia po zawieszeniu nie powinno być jedną z tych trudności. Teraz, gdy otrzymasz list akceptacyjny pocztą, Twój Sim będzie mógł wrócić i dokończyć edukację.

The Sims 4 Ucieczka w Plener

 • Postacie niezależne były tak zestresowane, że przyrządzały mikstury odprężające na grillu, a następnie kończyły go na kuchence. Teraz nie będą już dzielić tworzenia tej mikstury między grille i kuchenki.

The Sims 4 Wnętrza z przepychem

 • Rzeźba ścienna “Krąg nieskończoności” zawiera wiele ostrzeżeń, ale po tym, jak zgubiliśmy się, wpatrując się w krąg nieskończoności, poszliśmy i uporządkowaliśmy ramę nieskończoności, która nie oddawała dokładnie oświetlenia otoczenia.
5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody