Strona główna » Newsy » Przegląd obiektów z The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Przegląd obiektów z The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Fani The Sims 4 w plikach gry z najnowszą aktualizacją dotarli do informacji o wszystkich obiektach z kolekcji The Sims 4 Kwitnące wnętrza, a także dodatkowego opisu pojawiającego się w grze.

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Czytelnik strony internetowej simscommunity.info o nicku anadius sprawdził pliki The Sims 4 po listopadowej aktualizacji. Okazało się, że twórcy wprowadzili już informacje o wszystkich obiektach z The Sims 4 Kwitnące wnętrza, a także dodali szczegółowy opis kolekcji, który pojawia się w grze zaraz po zainstalowaniu rozszerzenia. Kolekcja zawiera 24 obiekty, które głównie składają się z roślin ozdobnych. Wśród obiektów można wyróżnić rośliny wiszące, których w The Sims 4 jest stosunkowo mało.

Rośliny z The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Oprócz tego na zrzucie ekranu widać dwa obiekty będące podstawką lub półką, na której będzie można ustawić rośliny lub inne ozdoby. Bardzo ciekawie prezentuje się także pnącze, które będzie można umieścić na ścianie. Kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza zadebiutuje 9 listopada na komputerach oraz konsolach.

Szczegółowe informacje o The Sims 4 Kwitnące wnętrza

W plikach gry znalazły się także szczegółowe informacje dotyczące kolekcji The Sims 4 Kwitnące wnętrza. Poniżej prezentujemy całość w języku polskim.

Przegląd obiektów The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Ożyw swoją przestrzeń – Półki, stoły, a nawet instalacje oświetleniowe stają się żywą dekoracją z dodatkiem czarujących liści.

Postaw na zieleń – Rośliny doniczkowe i wiszące przekształcą każdy pokój w mały kawałek raju. Żywa roślinność zastępuje nawet zasłony i dekoracje ścienne. Z tak wieloma zielonymi kolorami. poczujesz się dosłownej jak w szklarni.

Kawałek świata na zewnątrz… Wewnątrz! – Wypełnij dom swojego Sima wesołymi, spokojnymi roślinami. Rozkoszuj się bujną, kojącą atmosferą roślin z nieoczekiwanymi liściastymi detalami i naturalnym pięknem.

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody