Strona główna » Promocje » Letnia promocja na The Sims 4 i rozszerzenia do -75%

Letnia promocja na The Sims 4 i rozszerzenia do -75%

Na platformie Origin właśnie ruszyła letnia promocja na The Sims 4 i prawie wszystkie rozszerzenia do niej. Zgarnąć grę w promocji można przez dokładnie dwa tygodnie.

The Sims 4 i dodatki w promocji na Origin

Na platformie Origin właśnie została ogłoszona akcja promocyjna o nazwie Giga-bite. Wśród przecenionych produkcji znalazły się także tytuły spod znaku The Sims 4. Promocją objęta jest podstawowa wersja gry, dodatki (z wyjątkiem The Sims 4 Wiejska sielanka), pakiety rozgrywki oraz akcesoria. Promocja potrwa aż dwa tygodnie do 31 sierpnia i dostępna jest tylko na platformach PC oraz MAC.

Przeceny na The Sims 4 i rozszerzenia przedstawiają się następująco:

  • The Sims 4 (gra podstawowa) przeceniona jest o 75% i kosztuje 34,97 zł.
  • Dodatki do The Sims 4 przecenione są o 50% i kosztują 69,95 zł.
  • Pakiety rozgrywki do The Sims 4 przecenione są o 25% i kosztują 67,42 zł.
  • Akcesoria do The Sims 4 przecenione są o 20% i kosztują 39,92 zl.

Wszystkie promocje dostępne są na specjalnej podstronie na Origin. Z promocji wyłączone są kolekcje do The Sims 4 – ich standardowa cena to 24,90 zł.

4.9/5 - (32 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody