Strona główna » Newsy » Games with Gold kwiecień 2022 – pełna oferta z darmowymi grami

Games with Gold kwiecień 2022 – pełna oferta z darmowymi grami

Na oficjalnej stronie Xbox zaprezentowane zostały gry, które będzie można odebrać w kwietniu za darmo w ramach Games with Gold. Gracze będą mieli okazje wybrać się do Londynu, pobawić się kolorami oraz wziąć udział w dynamicznych wyścigach.

Games with Gold kwiecień 2022 – lista gier

Microsoft wczoraj zaprezentował listę gier, którą będą mogli odebrać za darmo gracze w kwietniu ramach Games with Gold. Ten miesiąc dla subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate nie wyróżnia się specjalnie. Dla fanów gier przygodowych zieloni przygotowali produkcję, w której śledzimy losy niewidomej dziewczynki i jej towarzysza. Drugą wyróżniającą się produkcją jest Hue, w której gracz musi rozwiązywać logiczne zagadki powiązane z konkretnymi kolorami.

W kwietniu 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Another Sight – od 1 do 30 kwietnia
  • Hue – od 16 kwietnia do 15 maja
  • Outpost Kaloki X – od 1 do 15 kwietnia
  • MX vs ATV Alive – od 16 do 30 kwietnia
lista gier Games with gold kwiecień 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold w kwietniu 2022

W tym miesiącu na pewno warto zwrócić uwagę w Games with Gold na grę przygodową Another Sight. To opowieść o niewidomej dziewczynce, która wraz z kocim przyjacielem przemierzają podziemia Londynu z 1899 roku. W czasie eksploracji odnajdują sekretne społeczeństwo wynalazców i artystów. Ciekawą mechaniką w grze jest możliwość sterowania główną bohaterką lub kotem, który jest w stanie się dostać w każde miejsce. Aby przemierzać kolejne etapy, konieczna jest współpraca obu bohaterów.

Hue games with gold kwiecień 2022

Drugim ciekawym tytułem z tego miesiąca jest gra logiczna Hue. To tytuł łączący ze sobą zagadki logiczne z elementami platformówki. W grze wcielamy się w bohatera, który musi odnaleźć swoją matkę, która zaginęła w monochromatycznym świecie. W czasie podróży bohater musi pokonać wiele przeszkód za pomocą manipulacji kolorami. Protagonista posiada specjalne koło kolorów, które zmienia tło sprawiając, że przeszkody w tym samym kolorze znikają.

Zwiastun Games with Gold kwiecień 2022

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody