Strona główna » Promocje » Worms Franchise Sale na Steam – przeceny na robaczki nawet do 80%

Worms Franchise Sale na Steam – przeceny na robaczki nawet do 80%

Na platformie Steam trwa właśnie wyprzedaż na gry z serii Worms od Team17! Przeceny są duże, ponieważ sięgają nawet 80%. To świetny moment na uzupełnienie kolekcji i rozpoczęcie zabawnej przygody ze znajomymi. Na co najbardziej zwrócić swoją uwagę?

Promocje na serię Worms

Na wyprzedaży znalazło się bardzo dużo tytułów gier z robaczkami. Zdecydowana większa liczba gier ma przecenę w okolicach 75%-80%, a najniższa z nich oscyluje wokół 25%. Na świetne ceny można liczyć na:

  • Worms W.M.D z 2016 roku w cenie 21,59 zł — zobacz
  • Worms Rumble z 2020 roku w cenie 26,99 zł — zobacz
  • Worms Armageddon z 1999 roku w cenie 10,79 zł — zobacz
  • Worms Revolution z 2012 roku w cenie 10,79 zł — zobacz
  • Worms Reloaded z 2010 roku w cenie 14,39 zł — zobacz
Przecena na gry Worms

Na szczególną uwagę zasługuje również cała kolekcja Worms Collection. Jest zestaw, składający się z ponad 20 produktów: pełnych gier oraz DLC. Cena całego pakietu to 139,50 zł. Pod tym adresem możecie zobaczyć więcej.

Link do całej akcji znajdziecie natomiast pod tym adresem. Promocja trwa od 2 sierpnia i potrwa do 9 sierpnia 2021, do godziny 19:00.

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Worms Armageddon

Więcej o Worms Armageddon

Worms Armageddon to taktyczna gra strategiczna, w której gracze kontrolują drużynę robaczków i walczą ze sobą na różnych mapach. Każdy robak ma ograniczony zestaw narzędzi i broni do wyboru, a gracze mogą używać ich, by zranić lub zabić robaczki przeciwników. Celem gry jest zniszczenie wszystkich robaczków przeciwników lub przetrwanie do końca określonego czasu.

Worms Reloaded

Więcej o Worms Reloaded

Worms Reloaded to gra strategiczna, w której gracz kontroluje drużynę węży walczących na polu bitwy. Celem gry jest zniszczenie wszystkich węży przeciwnika za pomocą różnego rodzaju broni i narzędzi dostępnych w grze. Gracze mogą też używać specjalnych umiejętności swoich węży, takich jak teleportowanie się lub skoki. Worms Reloaded oferuje tryb dla jednego gracza oraz tryb multiplayer zarówno dla lokalnego jak i sieciowego grania. Gra została wydana w 2010 roku przez firmę Team17.

Worms Revolution

Więcej o Worms Revolution

Worms Revolution to gra strategiczna, w której gracz kontroluje drużynę robaczków walczących na polu bitwy. Celem gry jest zniszczenie wszystkich węży przeciwnika za pomocą różnego rodzaju broni i narzędzi dostępnych w grze. Gra oferuje tryb dla jednego gracza oraz tryb multiplayer zarówno dla lokalnego jak i sieciowego grania. Worms Revolution została wydana w 2012 roku przez firmę Team17.

Worms Rumble

Więcej o Worms Rumble

Worms Rumble to gra akcji i strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której gracze kontrolują jedną z postaci, która jest robakiem. Celem gry jest pokonanie innych graczy lub komputerowych przeciwników na różnych mapach za pomocą dostępnych broni i umiejętności specjalnych. Gra jest dostępna na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch i pozwala na rywalizację online lub samodzielne rozgrywanie zadań w trybach solo.

Worms W.M.D

Więcej o Worms W.M.D

Worms W.M.D to taktyczna gra akcji z elementami zręcznościowymi, w której gracze kierują drużyną robaków, walcząc przeciwko innym graczom lub komputerowym przeciwnikom. Gra polega na strzelaniu do przeciwników z różnych rodzajów broni i wykorzystywaniu różnych taktyk, aby pokonać przeciwnika. W grze dostępne są również różne power-upy i bonusy, które mogą pomóc graczowi w walce.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody