Strona główna » Newsy » Minecraft Snapshot 21W20A – nowości i zmiany

Minecraft Snapshot 21W20A – nowości i zmiany

Beta aktualizacja o numerze 21W20A już jest dostępna do pobrania. Wśród nowości można wymienić takie elementy, jak poprawki w generowaniu się geod. Co nowego znalazło się w nowej aktualizacji 21W20A? Zapraszam do czytania.

Zmiany w Minecraft 21W20A

Poniżej lista zmian w najnowszej aktualizacji:

  • generowanie się Geod zostało zmniejszone
  • widok narracji GUI (szczegółowe, techniczne informacje, dostępne w grze pod przyciskiem “F3”) zawierają teraz informacje na temat pozycji i użycia najechanego lub trzymanego przedmiotu
  • użycie motyki na zakorzenioną ziemię sprawi, że zamieni się ona w zwykłą ziemię oraz wypadnie z nich korzeń
  • Aksolotle będą udawać teraz martwe będąc tylko w wodzie
  • Lamy nie plują już na gracza w trybie pokojowym
  • dodano nowy tag NBT – “HasVisualFire” – powoduje on, że każdy byt z tą flagą będzie się zapalał, nawet jeśli w rzeczywistości się nie pali

Poprawiono również sporo błędów zgłaszanych przez graczy. Rozwiązano takie problemy jak pojawiające się cząsteczki mikstury podczas patrzenia przez lunetę, nie unikanie lawy przez Akseloty podczas odnajdywania ścieżki, czy miganie ekranu na czarno podczas ekranu ładowania Mojang.

Więcej informacji na temat naprawionych błędów można poczytać w oficjalnym wpisie Mojang.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody