Strona główna » Newsy » Tomb Raider 12 w drodze! Będzie na Unreal Engine 5

Tomb Raider 12 w drodze! Będzie na Unreal Engine 5

Dokładnie dzisiaj, 5 kwietnia, do dyspozycji twórców została udostępniona nowa wersja silnika Unreal Engine w wersji piątej. I był to świetny moment na podzielenie się z graczami informacją, że nowy Tomb Raider powstaje właśnie na tym silniku. Studio również podzieliło się grafiką, w której to widać nowe logo.

Nowy Tomb Raider na Unreal Engine 5

To, że kontynuacja przygód Lary Croft się ukaże prędzej czy później, było wręcz pewne. Dzisiaj — wraz z premierą nowej wersji silnika Unreal Engine 5 — na oficjalnym profilu Tomb Raider na Twitterze został zamieszczony post wraz z potwierdzeniem, że nowy Tomb Raider powstaje!

Wraz z informacją o tworzeniu nowej gry można zauważyć nowe logo gry Tomb Raider.

To dobra wiadomość dla fanów serii. Ostatnia gra z serii Tomb Raider miała swoją premierę we wrześniu 2018 roku, a do tej pory nic oficjalnie nie zostało potwierdzone przez twórców gry. Niestety — oprócz potwierdzenia, że powstaje nowa gra z Larą Croft w roli głównej na silniku Unreal Engine 5, nic więcej nie zostało zdradzone graczom, nawet przybliżona data premiery.

Jednocześnie będzie to dwunasta część głównej odsłony serii Tomb Raider (lub trzynasta — licząc Tomb Raider Anniversary).

Co nowego w Unreal Engine 5?

Wśród nowości, które pojawiły się w nowej wersji silnika Unreal Engine 5 to przede wszystkim zwiększona szybkość, łatwość tworzenia oraz efektywność w prowadzeniu projektów, większa liczba renderowanych szczegółów, dynamiczne oświetlenie globalne i odbicia, jak również zmiany związane z wydajnością renderowania się grafiki przy zachowaniu jakości generowanego obrazu.

Nowy silnik Unreal Engine 5 - nowe możliwości

Oznacza to, że można spodziewać się jeszcze większych i ładniejszych produkcji. Twórcy również będą mieli do popisu, aby przekazać graczom jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywki.

Silnik Unreal Engine 5 jest dostępny dla twórców za darmo i dostępny pod tym adresem.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Tomb Raider 12

Więcej o Tomb Raider 12

Gra Tomb Raider 12 to przyszła gra studia Crysta Dynamics. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5 i jest już oficjalnie zapowiedziana. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody