Strona główna » Promocje » Promocja na strzelanki od EA na Steam aż do -92%!

Promocja na strzelanki od EA na Steam aż do -92%!

EA rozpieszcza i kusi graczy sporymi obniżkami w ostatnim czasie. Oprócz obecnie obowiązującej promocji na The Sims 4 na Steam, swoją kolekcję można uzupełnić o strzelanki w atrakcyjnej cenie, również na platformie Steam. W promocji bierze udział dwanaście pozycji. Co ciekawego można spotkać w promocji?

Electronic Arts Shooter Sale 2021 – lista gier

W promocji biorą udział wybrane tytuły z serii Battlefield, Crysis, Titanfall i Medal of Honor. Obniżki zaczynają się od 65% (z pominięciem jednego tytułu), aż do 92%.

Oto pełna lista tytułów w promocyjnej cenie:

EA Shooter Sale 2021 - wyprzedaż gier

Jak widać z powyżej listy — najbardziej przecenionymi pozycjami są te powiązane z serią Battlefield, a następnie — Crysis. Dla fanów tego typu gier promocja powinna przypaść do gustu.

Promocja już trwa i potrwa do 18 października 2021 roku, do godziny 19:00.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z pełną listę na oficjalnej stronie promocji.

5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Battlefield 1

Więcej o Battlefield 1

Battlefield 1 to firt-person shooter osadzony w realiach I wojny światowej. Gracz ma do dyspozycji szeroki wachlarz broni oraz pojazdów z tamtego okresu, a rozgrywka toczy się na różnorodnych mapach inspirowanych historycznymi wydarzeniami. Gracze mogą brać udział w rozgrywkach sieciowych lub w trybie jednoosobowym, w którym mogą przeżywać historię żołnierzy walczących w różnych miejscach na świecie.

Battlefield 4

Więcej o Battlefield 4

Battlefield 4 to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu strzelanin z elementami RTS-ów, w którym rozgrywka skupia się na wieloosobowej rozgrywce. Gra została opracowana przez studio EA DICE i wydana przez Electronic Arts.

Crysis 3

Więcej o Crysis 3

Crysis 3 to gra akcji FPS, w której gracze wcielają się w postać Kwa, super żołnierza z nanoskafandrem, i walczą z różnymi przeciwnikami, aby ocalić świat przed zagładą. Gra oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą lub ze znajomymi. Crysis 3 słynie z imponującej grafiki i dynamicznej rozgrywki, dzięki czemu jest uważana za jedną z najlepszych gier FPS w historii.

Crysis Warhead

Więcej o Crysis Warhead

Crysis Warhead to gra akcji FPS, w której gracze wcielają się w postać Psycho, żołnierza znaną z poprzedniej części gry Crysis, i walczą z różnymi przeciwnikami, aby ocalić świat przed zagładą. Gra oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą lub ze znajomymi.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody