Strona główna » Promocje » FPS sale EA – przeceny Electronic Arts na Steam

FPS sale EA – przeceny Electronic Arts na Steam

Na platformie Steam pojawiała się promocja producenta Electronic Arts. To kolejna większa większa promocja tego producenta. Na promocji tym razem znalazły się gry FPS, czyli pierwszoosobowych strzelanek. Co i w jakiej cenie można zgarnąć w tej promocji?

Najciekawsze oferty Electronic Arts

W ofercie można znaleźć takie gry w promocji jak:

Do kiedy potrwa promocja?

Promocja na platformie Steam już trwa i potrwa do 26 kwietnia 2021 roku.

Jeżeli ktoś jest fanem Battlefield czy Titanfall lub lubi tego typu gry to powinien być zadowolony i będzie mógł uzupełnić swoje braki w bibliotece. Na powyższej liście są wyszczególnione tylko niektóre okazje, a listę wszystkich, przecenionych tytułów możecie zobaczyć pod tym adresem.

A czy Wy widzieliście już promocję? Czy coś przykuło Waszą uwagę?

5/5 - (4 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Battlefield 1

Więcej o Battlefield 1

Battlefield 1 to firt-person shooter osadzony w realiach I wojny światowej. Gracz ma do dyspozycji szeroki wachlarz broni oraz pojazdów z tamtego okresu, a rozgrywka toczy się na różnorodnych mapach inspirowanych historycznymi wydarzeniami. Gracze mogą brać udział w rozgrywkach sieciowych lub w trybie jednoosobowym, w którym mogą przeżywać historię żołnierzy walczących w różnych miejscach na świecie.

Crysis 3

Więcej o Crysis 3

Crysis 3 to gra akcji FPS, w której gracze wcielają się w postać Kwa, super żołnierza z nanoskafandrem, i walczą z różnymi przeciwnikami, aby ocalić świat przed zagładą. Gra oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą lub ze znajomymi. Crysis 3 słynie z imponującej grafiki i dynamicznej rozgrywki, dzięki czemu jest uważana za jedną z najlepszych gier FPS w historii.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody