Strona główna » Newsy » SnowRunner dostępny w Xbox Game Pass

SnowRunner dostępny w Xbox Game Pass

Microsoft niespodziewanie udostępnił dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass symulator ciężarowych pojazdów terenowych – SnowRunner. Gra po roku czasu została wydana na Steam oraz Microsoft Store.

Maj Xbox Game Pass z nowym hitem

W poniedziałek, bez wcześniejszych zapowiedzi, na oficjalnym kanale YouTube zespołu Xbox opublikowany został materiał zapowiadający nową grę w usłudze Xbox Game Pass. Już od 18 maja wszyscy abonenci na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X mogą pobrać grę SnowRunner. Tytuł właśnie zadebiutował na Steam i Microsoft Store po roku od premiery. Wcześniej grę na PC można było nabyć tylko i wyłącznie za pomocą Epic Game Store.

SnowRunner w Xbox Game Pass

SnowRunner to kontynuacja Spintires: MudRunner, czyli zaawansowanego symulatora ciężarowych pojazdów terenowych. Gra polega na dostarczaniu surowców lub wielkogabarytowych przedmiotów w ciężkich warunkach. Tytuł posiada wiernie odwzorowaną fizykę, co w połączeniu z trudnymi terenami sprawia, że dostarczenie towaru nie jest takie łatwe. Gracz musi się zmierzyć z błotem, wodą, deszczem, a nawet śniegiem i lodem w Alasce.

SnowRunner dostępny w Xbox Game Pass

Gra oferuje 11 map, tryb singleplayer oraz możliwość zagrania w 4 osoby. SnowRunner dostępny jest na komputerach PC i konsolach PLayStation 4, Xbox One oraz Nintento Switch. Tytuł posiada także polską wersję językową.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
SnowRunner

Więcej o SnowRunner

SnowRunner to symulator ciężarowych pojazdów tenorowych, które zostało stworzone przez studio Saber Interactive. Gra swoją premierę miała w kwietniu 2020 roku na PC, PS4 i XONE, a na Nintendo Switch – 18 maja 2021 roku.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody