Strona główna » Newsy » PS Plus luty 2022 – zabawa w wesołym miasteczku i MMA

PS Plus luty 2022 – zabawa w wesołym miasteczku i MMA

Na oficjalnej stronie PlayStation pojawiła się oficjalna lista gier, które otrzymają w lutym subskrybenci PS Plus. Wygląda na to, że ten miesiąc nie pobije styczniowej oferty.

PlayStation Plus luty 2022 – lista gier

Wydawać by się mogło, że ostatnie ruchy Microsoftu skłonią zespół Sony do odważniejszych kroków, aby zatrzymać graczy przy sobie. Oferta PlayStation plus na styczeń była zaskakująco dobra, ale czy to samo można powiedzieć o ofercie PS Plus na luty? Na pewno fani budowania wesołego miasteczka będą ucieszeni z Planet Coaster, który do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. W tym miesiącu znalazł się także tytuł dla fanów sportu, a także dla osób kochających zwariowane przygody rodem z Borderlands. Wszystkie trzy gry będzie można odebrać już 1 lutego 2022 roku.

Oto pełna lista gier na luty:

  • EA Sports UFC 4 | PS4
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure | PS4
  • Planet Coaster: Console Edition | PS5
Lista gier PS plus luty 2022

Oferta PS Plus luty – w co warto zagrać?

W lutym subskrybenci PlayStation Plus otrzymają dwie gry na PS4 i jedną na PS5. Najciekawszą pozycję przedstawiono dla posiadaczy najnowszej konsoli. Planet Coaster to rozbudowany symulator prowadzenia własnego miasteczka. Fani Borderlands 2 powinni koniecznie sprawdzić Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, a EA Sports UFC 4 to tytuł skierowany konkretnie do fanów MMA.

EA Sports UFC 4 PlayStation Plus luty 2022

Pierwszym tytułem na liście PS Plus na luty jest EA Sports UFC 4. To gra skierowana dla fanów sportów walki mieszanych, czyli MMA. W grze dostępny jest tryb kariery polegający na braniu udziału w walkach na oktagonie oraz na systematycznych treningach. Tytuł oferuje kreator własnej postaci oraz daje możliwość wcielenia się w najpopularniejsze gwiazdy MMA m.in. Brucea Lee.

Kolejnym tytułem dostępnym dla posiadaczy PS4 w tym miesiącu jest samodzielne DLC do Borderlands 2 – Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. To gra akcji osadzona w magicznej krainie wykreowanej przez Tiny Tinę. Na początku gracz wybiera postać z sześciu dostępnych, a następnie wykonuje misje popychając fabułę do przodu.

Najciekawszym tytułem dla posiadaczy PlayStation 5 jest Planet Coaster. To popularna strategia od Frontier Developments, w której wcielamy się w właściciela wesołego miasteczka. W grze dostępne są rozmaite karuzele oraz zaawansowany kreator rollercoasterów. W ramach postępu, w grze odblokowują się coraz to ciekawsze atrakcje do umieszczenia w parku. Tytuł oferuje tryb kariery, w którym dostępnych jest 21 scenariuszy. Podstawowym celem jest utrzymanie dobrze prosperującego wesołego miasteczka oraz wykonywanie określonych wyzwań np. zbudowanie kolejki górskiej o konkretnych parametrach.

Zwiastun PlayStation Plus na luty 2022

Gry dostępne w PS Plus do stycznia 2022

Subskrybenci PS Plus powinni się pospieszyć bo z usługi zostaną wkrótce usunięte tytuły dodane na początku miesiąca. Do 31 stycznia 2022 roku można jeszcze przypisać do konta gry z oferty PS Plus na styczeń 2022:

  • Persona 5 Strikers | PS4
  • Dirt 5 | PS4 & PS5
  • Deep Rock Galactic | PS4 & PS5

Zobacz PS Plus na czerwiec 2022

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody