Strona główna » Newsy » Nowy Assassin’s Creed 2022 bardziej linowy? Przecieki

Nowy Assassin’s Creed 2022 bardziej linowy? Przecieki

Nowy Assassin’s Creed ma zadebiutować już w 2022 roku, a jego odsłona ma różnić się od tej, co zaprezentowano w Assassin’s Creed: Valhalli czy Origins. Czego możemy spodziewać się w najnowszej odsłonie?

Nowy Assassin’s Creed bardziej liniowy?

Z przecieków, które przekazuje użytkownik o nazwie j0nathan, najważniejszą zmianą ma być nieco zamknięcie lokalizacji na półotwarte, a każdy nowy rozdział miałby rozgrywać się w innej, nowej lokalizacji.

Sama rozgrywka ma opierać się na historii III wyprawy krzyżowej i króla Ryszarda oraz ma być powiązana z historią Altaira. W grze będziemy mogli sterować kompanem króla w trakcie powrotu do Wielkiej Brytanii – stąd też każdy poziom miałby odbywać się w innej lokalizacji, a świat stałby się półotwarty. Projekt roboczo nosi nazwę Project Richard.

Z informacji przekazanych przed j0nathana dowiadujemy się również, że w chwili obecnej deweloperzy wstrzymali tymczasowo pracę nad nowym tytułem, aby przede wszystkim skupić się na dokończeniu wszystkich rozszerzeń DLC do AC: Valhalla.

Informacje te mogą okazać się prawdziwe, ponieważ j0nathan już nie raz przekazywał sprawdzone wiadomości. Dodatkowo – na potwierdzenie jego słów – może przyczynić się również fakt, że w ostatniej części Assassin’s Creed mogliśmy zauważyć lekkie odejście od niektórych mechanik, które były jeszcze w AC: Odyssey.

5/5 - (7 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Assassin's Creed Infinity

Więcej o Assassin's Creed Infinity

Assassin’s Creed Infinity to nowa gra z serii Assassin’s Creed, która została oficjalnie zapowiedzenia przez studio Ubisoft. Gra jest na wczesnym etapie produkcji, a więcej informacji można spodziewać się w bliżej nieokreślonym czasie.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody