Strona główna » Newsy » The Sims 4 Ślubne historie zablokowane w Rosji

The Sims 4 Ślubne historie zablokowane w Rosji

Od kilku lat The Sims 4 ma spore problemy z promocją gry w Rosji. Okazuje się, że teraz problemy urosły już do tego stopnia, że najnowszy pakiet rozgrywki The Sims 4 ślubne historie nie pojawi się w Rosji wcale!

Rosja bez ślubnego pakietu rozgrywki

Kilka dni temu EA oficjalnie zapowiedziało najnowszy pakiet rozgrywki – The sims 4 Ślubne historie. Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie skupia się na planowaniu oraz organizowaniu ceremonii ślubnej, weselnej imprezy oraz umożliwia Simom wyjazd w podróż poślubną. Fani gry z całego świata będą mogli świętować z Simami ich zaślubiny już 17 lutego 2022 z wyjątkiem graczy z Rosji.

The Sims 4 ślubne historie Rosja

Dzisiaj na oficjalnej stronie The Sims opublikowany został wpis twórców informujący, iż pakiet rozgrywki The Sims 4 Ślubne historie nie pojawi się w Rosji. Jednym z głównych powodów może być promocja pakietu jednopłciową parą Dominique i Camille, która pojawia się w zwiastunie rozszerzenia oraz na okładce. W Rosji prawo zakazuje działań propagujących zachowania homoseksualne pod groźbą kary pieniężnej lub pozbawienia wolności.

Twórcy mając na uwadze wartości, którymi się kierują i umożliwiając graczom tworzenie historii bez granic postanowili opowiedzieć historię głównych bohaterek The Sims 4 Ślubne historie bez zmian. To z kolei sprawiło, że pakiet nie mógł ukazać się na terenie Rosji. Rosyjscy gracze nie zobaczą pakietu ani na oficjalnej stronie The Sims 4, ani w platformach umożliwiających zakup pakietu – Origin, Steam.

The Sims 4 w Rosji tylko dla dorosłych

Zablokowanie ślubnego pakietu rozgrywki w Rosji to nie pierwszy problem z jakim spotkali się twórcy The Sims 4. W 2013 roku została przyjęta ustawa mówiąca o zakazie propagowania treści kwestionujących wartości tradycyjnej rodziny i jej reperkusje medialne. To sprawiło, że The Sims 4 w Rosji od 2014 roku oznaczone jest jako gra dla dorosłych 18+.

The Sims 4 ślubne historie 18 plus

Problemem okazała się możliwość tworzenia przez graczy par jednopłciowych. Gry oraz filmy na terenie tego kraju podlegają regulacjom prawnym, a jedna z nich mówi o szkodliwym wpływie propagowania homoseksualizmu na dzieci. Twórcy The Sims 4 pomimo wprowadzenia ograniczenia 18+ nie postanowili zmienić gry dla rosyjskich graczy.

5/5 - (23 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody