Strona główna » Newsy » Event Halloweenowy w Dead by Daylight

Event Halloweenowy w Dead by Daylight

W Dead by Daylight z okazji Halloween rozpoczął się specjalny event. Wydarzenie „Północny gaj” wprowadza dodatkowe archiwa i interakcje, które będą dostępne do 4 listopada.

Wydarzenie „Północny gaj”

Twórcy gry z okazji święta Halloween zorganizowali specjalne wydarzenie, które ma za cel urozmaicić graczom rozgrywkę i pozwolić na zdobycie większej ilości bloodpointów. W Archiwach pojawiła się specjalna zakładka „Północny gaj”, która zawiera dwa rozdziały z zadaniami, podobnie jak to wygląda przy standardowych tomach. Za wykonywanie zadań gracze otrzymują dodatkowe punkty. Wykonanie odpowiednich zadań pozwoli też na odblokowanie skina dla nowej postaci Mikaeli Reid, skina dla Doktora oraz trzech zawieszek. Także lobby zostało udekorowane o charakterystyczne dyniowe lampiony.

Event Halloween w DBD
Wydarzenie Północny gaj w Dead by Daylight

Przedmioty eventowe

Halloween w DBD

Na czas eventu zostały ponownie wprowadzone specjalne apteczki z dodatkiem serum i latarki, które były już obecne podczas zeszłorocznego Halloween. Dla zabójców można uzyskać dodatek Serum Blighta. Na drzewkach umiejętności generują się także nowe dary  „Przeklęte nasiono”, które generują po jednym splątanym haku i po jednym splątanym generatorze. Za powieszenie ocalałego na splątanym haku lub po naprawieniu splątanego generatora gracz otrzyma dodatkowe punkty. Dary sumują się.

Dynie

Dynie w Dead by Daylight

Teraz na mapie można także spotkać poukrywane dynie. Zarówno ocalały, jak i zabójca mogą je zniszczyć co daje 250 krwawych punktów. Za zniszczenie specjalnej dyni można zdobyć aż 1000 punktów, a zabójca i ocalały dodatkowo otrzyma sprint lub spowolnienie na kilka sekund.

5/5 - (3 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Mrrroziu
Miłośnik gier typu horror survival, jak i ogromny fan symulatorów. Ostatnio najwięcej czasu spędzam przy Dead by Daylight, przy grze będącej dla mnie świetnym zastrzykiem adrenaliny. W wolnych chwilach lubię też zaglądać do świata Minecrafta i The Sims realizując tam swoje szalone pomysły.
Liczba artykułów: 22
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody