Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming na grudzień 2021 – 9 darmowych gier

Amazon Prime Gaming na grudzień 2021 – 9 darmowych gier

Zespół odpowiedzialny za usługę Amazon Prime Gaming opublikował listę darmowych gier, które będzie można odebrać już 1 grudnia 2021 roku. W tym miesiącu subskrybenci będą mogli sprawdzić swoje umiejętności ucieczki przed policją oraz pokierować karierą młodego YouTubera.

Lista gier w Amazon Primie Gaming na grudzień 2021

Grudzień w Amazon Prime Gaming zapowiada się bardzo interesująco. Na oficjalnym kanale YouTube pojawił się zwiastun 9 gier, które będzie można odebrać za darmo już 1 grudnia. Ostatni miesiąc w roku gracze będą mogli spędzić uciekając przed policją w Need for Speed: Hot Pursuit Remastered lub odkrywając obcą planetę w Journey to the Savage Planet.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od 1 grudnia w Prime Gaming:

 • Need for Speed: Hot Pursuit Remastered
 • Frostpunk
 • Journey to the Savage Planet
 • Football Manager 2021
 • Youtubers Life
 • Morkredd
 • Spellcaster University
 • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
 • Tales of Monkey Island Complete Pack
Lista gier Amazon prime gaming grudzień 2021

Usługa Amazon Prime Gaming zadebiutowała w Polsce w październiku tego roku i pozytywnie zaskoczyła graczy swoją niską ceną. Za 49 zł rocznie w ramach subskrypcji Amazon Prime użytkownicy otrzymują darmowe dostawy w internetowym sklepie, dostęp do biblioteki filmów i seriali Prime Video oraz do wspomnianego wyżej Prime Gaming. W każdym miesiącu gracze otrzymują kilka darmowych gier na platformy: Origin, Epic Games Store, GOG, jak również na własnej platformie Amazon Games.

Sprawdź: Amazon Prime Gaming w Polsce – Co warto wiedzieć?

Łupy w grach w grudniu 2021

Oprócz pełnych gier, subskrybenci mogą także odebrać w tym miesiącu za darmo dodatki do posiadanych już tytułów. Od grudnia w Amazon Prime Gaming będzie można zdobyć następujące łupy:

 • League of Legends Wild Rift – nowe emotikony i animacje powrotu
 • Dead by Daylight – dwie rzadkie skórki dla Artist
 • Apex Legends – zestaw Loba Rose Gold

Gry warte uwagi – Prime Gaming grudzień 2021

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered to odświeżona wersja popularnej gry wyścigowej z 2010 roku. Twórcy poprawili tytuł pod względem graficznym oraz dołączyli zawartość z pięciu dodatków. Podstawą rozgrywki są efektowne ucieczki przed policją. W grze dostępnych jest ponad 70 pojazdów.

Frostpunk to strategiczna gra z elementami survivalu od polskiego zespołu 11bit Studios. Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości, w której zapanowała epoka lodowcowa. Zadaniem gracza jest zbudowanie osady dla ocalałych wokół generatora ciepła i zarządzanie ludźmi, aby jak najwięcej z nich przetrwało.

Youtubers Life prime gaming grudzień 2021

Youtubers Life to gra symulacyjna, w której gracz wciela się w tytułowego vlogera i stara się zbudować popularność oraz sławę. Głównym filarem rozgrywki jest skupienie się na budowaniu wizerunku w Internecie poprzez nagrywanie, montowanie i publikowanie filmów. Tytuł oferuje także możliwość nawiązywania znajomości, chodzenia na imprezy, a nawet romansowania.

Zwiastun Amazon Prime Gaming grudzień 2021

Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody