Strona główna » Promocje » Cities Skylines za darmo w Epic Games Store

Cities Skylines za darmo w Epic Games Store

Fani gier strategicznych mają do zgarnięcia za darmo nie lada gratkę na Epic Games Store. Przez tydzień będzie można przypisać do swojej biblioteki podstawową wersję gry Cities Skylines.

Darmowy Cities Skylines na Epicu

Od wczoraj wszyscy użytkownicy Epic Games mogą za darmo pobrać Cities Skylines, czy jeden z najpopularniejszych symulatorów budowy miasta ostatnich czasów. Gracze na darmowe przypisanie gry do swojej biblioteki mają czas do 17 marca 2022 roku. W akcji promocyjnej udział bierze jedynie podstawowa wersja gry, która dodatkowo okrojona jest z Warsztatu Steam. To spory minus biorąc pod uwagę sporą zawartość stworzoną przez społeczność, która udostępnia swoje prace właśnie w Warsztacie Steam.

cities skylines do pobrania za darmo

Cities Skylines to strategia ekonomiczna, w której głównym zadaniem jest zbudowanie od podstaw prężnie prosperującego miasta. Ważne jest odpowiednie poprowadzenie dróg, zorganizowanie komunikacji miejskiej, a także dostarczenie elektryczności, czy wody. Jako burmistrz trzeba zadbać także o rozmieszczenie dzielnic handlowych, przemysłowych oraz przestrzeni domowych. Od czasu premiery (10 marca 2015) do gry wydano kilkanaście DLC, w tym trzy darmowe.

Jak pobrać Cities Skylines za darmo?

  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij w link: Cities Skylines za darmo
  4. Kliknij niebieski przycisk po prawej stronie z napisem „Pobierz”
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Pobierz grę za pomocą launchera Epic Games
cities skylines download

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Cities: Skylines

Więcej o Cities: Skylines

Cities: Skylines to strategia typu city builder, w której gracz buduje swoje własne miasto od podstaw. Musi on rozplanować drogi, rozmieścić strefy mieszkalne, handlowe i przemysłowe, zaprojektować trasy komunikacji miejskiej oraz zadbać o zadowolenie mieszkańców.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody