🏠 Strona główna Poradniki The Sims 4 Kody na pieniądze – The Sims 4

Kody na pieniądze – The Sims 4

Pieniądze, czyli Simoleony są podstawową walutą w The Sims 4. Za nie Simowie mogą kupować nowe obiekty do swoich domów oraz inwestować we własne biznesy lub po prostu płacić rachunki. Istnieje wiele sposobów na pozyskanie kasy w The Sims 4, ale żaden z nich nie jest tak szybki jak wpisanie kodu na pieniądze. Poniżej przedstawiamy wszystkie kody na kase do The Sims 4, których można użyć, aby szybko się wzbogacić i cieszyć się nieskończoną ilością gotówki.

Kody na dodanie 1000 Simoleonów w The Sims 4

W The Sims 4 istnieją dwa kody, które pozwalają na dodanie 1 tysiąca simoleonów do rodzinnego budżetu. Kod można wpisywać kilkukrotnie poprzez kliknięcie strzałki w górę oraz naciśnięcie klawisza Enter na klawiaturze.

 • kaching – kod dodaje 1000 Simoleonów
 • rosebud – kod dodaje 1000 Simoleonów

Kod na kase w The Sims 4 – 50000 Simoleonów

Wpisanie poniższego kodu sprawi, że do rodzinnego budżetu zostanie dodane 50 tysięcy Simoleonów. Kod można wpisywać kilkukrotnie, aby uzyskać większą sumę pozwalającą np. na zakup domu lub działki na własny biznes w The Sims 4. To najpopularniejszy kod na pieniądze w The Sims 4.

 • motherlode – kod dodaje 50000 Simoleonów
kod na kase sims 4

Kod na dowolną liczbę pieniędzy w The Sims 4

W The Sims 4 oprócz standardowych kodów na pieniądze, istnieją również kody pozwalające na wpisanie dowolnej kwoty pieniędzy, która rodzina ma posiadać w grze. Należy pamiętać, że kwota wpisana w tym kodzie zostanie zastąpiona aktualnymi środkami. W związku z tym kod można wykorzystać do zmniejszenia budżetu rodziny np. jeżeli rodzina ma 50 tysięcy to wpisując w kodzie 40 tysięcy, budżet rodziny zmniejszy się o 10 tysięcy. Poniższy kod na pieniądze w The Sims 4 należy wpisać do konsoli, a znak X zastąpić wybraną kwotą.

 • Money X – kod zmienia fundusze rodziny na wpisaną liczbę w miejscu X

Kod na darmowe domy w The Sims 4

Kupno domu w The Sims 4, szczególnie w pierwszych etapach rozgrywki, bywa sporym wyzwaniem. Wielkie wille wypełnione złotem potrafią kosztować spore sumy pieniędzy. Poniższy kod pozwala na zakup dowolnego domu lub działki nie ponosząc żadnych kosztów. Wystarczy wpisać kod i Simowie mogą zakupić dowolną nieruchomość niezależnie od jej ceny.

 • FreeRealEstate on – kod włącza darmowe kupowanie działek i domów
 • FreeRealEstate off – kod wyłącza darmowe kupowanie działek i domów

Jak mieć nieskończoność kasy w The Sims 4?

Niekończące się pieniądze na koncie to marzenie każdego Sima. Niestety w The Sims 4 nie ma żadnego specjalnego kodu na nieskończoność pieniędzy. Nieograniczone pieniądze w The Sims 4 występują jedynie w momencie budowania parceli publicznej. Wówczas w miejscu, gdzie normalnie wyświetlany jest budżet, umieszczony jest znaczek nieskończoności. W The Sims 4 największą sumę, jaką Simowie mogą uzbierać to 9 999 999 Simoleonów. W związku z tym można użyć następującego kodu:

 • Money 9999999 – kod dodaje największą możliwą sumę pieniędzy
kody do the sims 4 na kase

Jak i gdzie wpisywać kody na kase w The Sims 4?

Wszystkie kody na pieniądze do The Sims 4 przedstawione w tym poradniku należy wpisywać do specjalnej konsoli w grze. Jej aktywacja jest zależna od sprzętu, na którym gramy w The Sims 4. Poniżej prezentujemy skróty klawiszowe na aktywację konsoli w grze:

 • The Sims 4 PC – CTRL + Shift + C
 • The Sims 4 Mac – Command + Shift + C
 • The Sims 4 PS4 – L1 + R1 + L2 + R2
 • The Sims 4 Xbox One – LB + RB + LT + RT

Po wciśnięciu odpowiedniej kombinacji przycisków na klawiaturze lub padzie powinno wyskoczyć okienko w lewym górnym rogu. Tam należy wpisywać wszystkie kody na kase do The Sims 4.

Jak zdobyć pieniądze w The Sims 4?

Zdobywanie pieniędzy w The Sims 4 czasami jest podstawowym celem w pierwszych etapach rozgrywki. Dzięki pozyskanym Simoleonom Simowie mają szanse się rozwijać, a także rozbudowywać swoją Simową rodzinkę. Najlepszym sposobem na zdobycie pieniędzy w The Sims 4 jest podjęcie kariery zawodowej. W grze dostępnych jest kilkadziesiąt zawodów, które Sim może podjąć w dowolnej chwili. Aby zatrudnić się w danym zawodzie wystarczy kliknąć w telefon i wybrać opcję “znajdź pracę”.

Oprócz tego gra oferuję także inne sposoby na zarobienie odrobiny gotówki. Jednym z łatwiejszych sposobów jest po prostu malowanie obrazów na sztaludze. Sim, który posiada maksymalnie rozwiniętą umiejętność malowania może zarabiać na jednym obrazie nawet kilka tysięcy. W międzyczasie Sim może także zbierać geody, kamienie lub rośliny i żaby, które następnie można sprzedawać prosto z ekwipunku.

5/5 - (37 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 271
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy