Strona główna » Newsy » Maneater za darmo do pobrania w Epic Games Store

Maneater za darmo do pobrania w Epic Games Store

W sklepie Epic Games właśnie ruszyła kolejna promocja, w której do zgarnięcia jest gra zupełnie za darmo. Tym razem gracze będą mogli wcielić się w żarłocznego rekina, który chce dokonać zemsty.

Maneater do pobrania za darmo

Osoby, które polują na promocje z grami, zdecydowanie powinni zwrócić uwagę na propozycję od Epic Games Store. W sklepie można już teraz pobrać za darmo Maneater! Gra o rekinie ludojadzie będzie dostępna za całe 0 zł jedynie do 16 czerwca, więc warto się pospieszyć. Wraz z udostępnieniem gry za darmo pojawiła się także przecena na dodatek Maneater: Truth Quest, który można kupić w 30% zniżce w cenie 34,30 zł.

Maneater download za darmo

Maneater to RPG akcji, w której wcielamy się w rekina ludojada żądnego zemsty po zabiciu jego matki. Zadaniem gracza jest dopilnowanie, aby osierocony król oceanów przeżył w wodach Gulf Coast oraz wspiął się na sam szczyt łańcucha pokarmowego. Tytuł zawiera system rozwoju postaci, który zależny jest głównie od jedzenia. Odblokowanie pełnego potencjału bojowego będzie konieczne do dokonania ostatecznej zemsty na ludziach odpowiedzialnych za odebranie życia matki głównego protagonisty. Tytuł dostępny jest z polskimi napisami i polskim interfejsem.

Sprawdź nasz dział: Gry za darmo

Jak pobrać Maneater za darmo?

Maneater można pobrać za darmo jedynie do 16 czerwca, więc warto od razu udać się do sklepu w celu dodania gry do biblioteki. Po dokonaniu “zakupu” tytuł pozostaje przypisany do konta już na zawsze. Poniżej przedstawiamy instrukcję zdobycia gry krok po kroku.

Maneater za darmo jak pobrać
  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij link: Maneater za darmo
  4. Kliknij czerwony przycisk po prawej stronie z napisem „Pobierz”
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Pobierz grę za pomocą launchera Epic Games
5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody