Strona główna » Poradniki » The Sims 4 » Kody The Sims 4 Wystrój marzeń

Kody The Sims 4 Wystrój marzeń

The Sims 4 Wystrój marzeń to pakiet rozgrywki, który swoją premierę miał 1 czerwca 2021 roku. Dzięki nowemu rozszerzeniu gracze mogą wcielić się w dekoratora wnętrz i urządzać mieszkania dla Simów z całej okolicy. Poniżej prezentujemy kody do The Sims 4 Wystrój marzeń, dzięki którym można szybko awansować w nowej karierze oraz odblokować ubrania z gry.

Jak używać kodów do The Sims 4 Wystrój marzeń?

Wszystkie kody do najnowszego pakietu wymagają na początku otworzenia konsoli w grze. W tym celu należy jednocześnie wcisnąć na klawiaturze następującą kombinację klawiszy: CTRL + Shift + C lub wcisnąć jednocześnie przyciski na padzie: R1 + R2 + L1 + L2.

Po naciśnięciu powinien pojawić się biały prostokąt w prawym górnym rogu, do którego należy wpisać kody do The Sims 4 Wystrój marzeń. Część kodów przedstawionych poniżej będzie wymagała uruchomienia trybu zaawansowanego. W tym celu należy wpisać następujący kod: testingcheats true i wcisnąć przycisk Enter.

Kody na karierę dekoratora wnętrz

Wraz z najnowszym pakietem dochodzi nowa interaktywna kariera dekoratora wnętrz. Dzięki niej możemy projektować dla Simów nowe pomieszczenia lub zmieniać wystrój tych aktualnych. Aby szybko otrzymać pracę dekoratora wnętrz lub awansować na najwyższe stanowisko proponujemy użycie poniższych kodów do The Sims 4 Wystrój marzeń.

  • careers.add_career deco – Sim otrzymuję pracę dekoratora wnętrz
  • careers.remove_career deco – Sim traci pracę dekoratora wnętrz
  • careers.promote deco – awans w karierze dekoratora wnętrz
  • careers.demote deco – degradacja w karierze dekoratora wnętrz
Kody The Sims 4 Wystrój marzeń

Ubrania w CAS – kod do The Sims 4 Wystrój marzeń

The Sims 4 Wystrój marzeń wprowadza do gry nowe ubrania, które częściowo są zablokowane. Odblokować je można poprzez uzyskiwanie kolejnych szczebli kariery dekoratora wnętrz. Można jednak je odblokować za pomocą jednego kodu.

  • cas.unlockbytag GP10 – odblokowuje zablokowane ubrania z The Sims 4 Wystrój marzeń

Kod na zablokowane obiekty w trybie kupowania

Pakiet rozgrywki o dekorowaniu wnętrz dostarcza dodatkowo kilka ciekawych obiektów w trybie kupowania. Są one jednak zablokowane i wymagają od gracza poświęcenia sporo czasu na ich odblokowanie. Za pomocą kodu do The Sims 4 Wystrój marzeń można je wszystkie odblokować i cieszyć się wszystkimi przedmiotami.

  • bb.ignoregameplayunlocksentitlement – odblokowuje zablokowane obiekty w grze

W karierze dekoratora wnętrz przydatny może się okazać także kod na swobodne umieszczanie obiektów w trybie kupowania i budowania. W tym celu w konsoli należy wpisać następujący kod: bb.moveobjects on.

5/5 - (29 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody