Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na nieśmiertelność do GTA 5

Kod na nieśmiertelność do GTA 5

Grand Thief Auto V to popularna gra, która miejscami może okazać się bardzo trudna do przejścia. W takim wypadku ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się kody do GTA 5, a wśród nich – kod na nieśmiertelność. Jak poprawnie skorzystać z kodów na nieśmiertelność w GTA 5?

Kod na nieśmiertelność do GTA 5 na PC

Na komputerach PC z kodów można śmiało korzystać za pomocą specjalnej konsoli do wpisywania kodów. W tym celu należy wcisnąć klawisz tyldy (~), który znajduje się w lewym, górnym rogu klawiatury. Następnie pokarze się miejsce, w którym to będziemy mogli wpisywać kody.

Aby aktywować kod na nieśmiertelność (inaczej God Mode), należy wpisać ten kod:

PAINKILLER

Po poprawmy wpisaniu kodu i zatwierdzeniu go klawiszem ENTER, wyświetli się komunikat o poprawnej aktywacji kodu.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że kod ten będzie działał tylko poprzez 5 minut od momentu aktywacji, a ponowne wpisanie tego kodu spowoduje wyłącznie trybu nieśmiertelności. Licznik z czasem pojawi się w prawym, dolnym rogu. Aktywacja jakiegokolwiek kodu spowoduje zablokowanie możliwości zdobywania osiągnięć. Blokada ta zresetuje się po ponownym uruchomieniu gry. Kod znany jest również jako God Mode.

W dodatku kod na nieśmiertelność zadziała tylko w trybie dla jednego gracza. Na oficjalnych serwerach w trybie multiplayer kod ten nie zadziała.

Kod na nieśmiertelność za pomocą telefonu

Alternatywnie można skorzystać również z telefonu komórkowego, który jest dostępny w grze w celu aktywacji kodu na nieśmiertelność. Aby to wykonać, należy przejść do telefonu w grze, klikając strzałkę do góry, a następnie przejść do zakładki Kontakty i wysunąć klawiaturę numeryczną za pomocą spacji (na konsoli Xbox – przycisk A, a na PlayStation – X).

Gdy klawiatura jest już wysunięta, należy wpisać ten kod:

1-999-724-6545537

Następnie kod należy zatwierdzić. Po pomyślnej aktywacji kodu pokaże się stosowny komunikat.

kody do gta 5 na nieśmiertelność

Kod na nieśmiertelność do GTA 5 na PS3, PS4 i PS5

W przypadku konsol sprawa ma się nico inaczej. Nie ma tutaj konsoli do wpisywania kodów, a ich aktywacja obywa się za pomocą właściwej kombinacji przycisków na padzie. Kody na konsole PlayStation będą różnić się kombinacją przycisków.

Aby aktywować kod na nieśmiertelność na konsoli PS3, PS4 lub PS5, należy wcisnąć następującą kombinację przycisków:

Prawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, Trójkąt

Po wprowadzeniu właściwej kombinacji przycisków, kod automatycznie się aktywuje, wyświetlając właściwy komunikat.

Kod na nieśmiertelność do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

W przypadku konsol Xbox sprawa wygląda podobnie, co w przypadku konsol od Sony. Tutaj również należy wykonać właściwą sekwencję, aby uruchomić kod na nieśmiertelność. Aby to zrobić, należy być w grze, a następnie wciskać po kolei te klawisze:

Prawo, A, Prawo, Lewo, Prawo, RB, Prawo, Lewo, A, Y

Po poprawnym wprowadzeniu kombinacji nastąpi aktywacji kodu na nieśmiertelność.

Podsumowanie – kod na nieśmiertelność do GTA 5

Kod na nieśmiertelność lub też God Mode w grze to spore ułatwienie, a w wielu przypadkach – karta przetargowe w drodze ku skończeniu gry. Warto mieć ten kod na uwadze przy przechodzeniu gry, ponieważ nie raz może się przydać.

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5!

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (9 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody