Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na czołg do GTA 5 na PC

Kod na czołg do GTA 5 na PC

W grze GTA 5 istnieje kilkadziesiąt kodów, które ułatwiają rozgrywkę. Są takie jak kod na amunicję i broń, samochody, różne pojazdy i wiele innych. A co w przypadku, gdy chcemy przywołać sobie czołg w grze Grand Theft Auto V na PC? Zapraszam do dzisiejszego wpisu, w którym to wyjaśnię, jak w szybki i prosty sposób otrzymać czołg w GTA 5 na komputerach osobistych.

Kod do GTA 5 na czołg

W samej grze twórcy nie udostępnili takiej możliwości, aby kodem przywołać sobie czołg. Istnieje natomiast za to inny sposób, za pomocą którego również zdobędziemy czołg do gry.

W tym celu należy się udać do bazy wojskowej, w której można znaleźć pełno, wojskowych czołgów. Przed wejściem na teren bazy wojskowej należy uaktywnić sobie nieśmiertelność kodem poniżej:

PAINKILLER lub 1-999-724-6545537

Tryb nieśmiertelności będzie działał około 5 minut, po czym automatycznie się wyłączy. W tym trybie gracz jest

Aby wyjechać sprawnym czołgiem, należy szukać go najlepiej w pobliżu wyjścia. Gdy czołgi nie będą się pojawiały, trzeba wjechać w głąb bazy i powrócić w okolice wyjazdu.

Po znalezieniu jednego z nich koło bramy wyjazdowej należy wsiąść do jednego z nich i wyjechać poza teren bazy wojskowej — najlepiej troszkę dalej.

GTA 5 kod na czołg

Sam wjazd na teren strzeżonej bazy sprawi, że zdobędziemy natychmiast 4 gwiazdki z pięciu. Będziemy wtedy poszukiwani przez policję i wojsko oraz helikoptery. W tym celu należy wpisać cztery razy kod, dzięki któremu pozbędziemy się gwiazdek:

LAWYERUP lub 1-999-5299-3787

Po wykonaniu tych czynności policja nie powinna już ścigać gracza, a ten ma swój upragniony czołg.

Powyższy kod zadziała na trzy z czterech gwiazdek na 100%. Podczas problemów zbicia tej ostatniej, wtedy też zalecam pozostawienie jednej gwiazdki pościgu i zgubienie policji “na własną rękę” – poziom trudności zgubienia policji jest wtedy stosunkowo prosty, a policja praktycznie “sama się gubi”, dlatego nie powinno być większych problemów.

Poniżej również prezentuję przykładowe wideo użycia powyższej taktyki.

Jak używać kodów w GTA 5?

Aby użyć kod do GTA 5, należy wcisnąć przycisk tyldy (~). Znajduje się on w lewym, górnym rogu klawiatury, zaraz pod przyciskiem ESC. Po wpisaniu wyskoczy okienko, w którym należy wpisać odpowiedni kod. Niestety — komendy kopiuj-wklej tutaj nie działają, a podczas wpisywania gra w tle się nie zatrzymuje, odtwarza się z normalnym tempem.

Alternatywnie można również skorzystać z telefonu. W tym celu należy wysunąć telefon strzałką do góry (), a następnie otworzyć kontakty. Po wejściu w kontakty należy wcisnąć spację, aby aktywowała się klawiatura numeryczna. Po wszystkim należy wpisać właściwą kombinację.

W przypadku realizacji tego sposobu proponuję jednak użycie klawiatury i tradycyjnych kodów — korzystanie z telefonu może dodatkowo utrudnić zdobycie czołgu.

Podsumowanie — kod na czołg do GTA 5

W samej grze niestety twórcy nie zaimplementowali kodu na czołg, tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach. Można za to wykorzystać inne kody, które pozwolą na dużo łatwiejsze “otrzymanie” czołgu oraz jego późniejsze wykorzystanie. Mam nadzieję, że powyższy poradnik pomógł otrzymać czołg w grze Grand Theft Auto V.

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5!

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (14 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody