W grze GTA 5 występuje wiele rodzajów pojazdów, a niektóre z nich można przywołać, używając kodów. Twórcy zaimplementowali kilkadziesiąt kodów, a poniżej prezentuję kod na motor do GTA 5.

Numer telefonu na motor do GTA 5

Sposobem na przywołanie motoru w grze jest ta metoda, która wykorzystuje telefon dostępny w grze. Zadziała ona na wszystkich platformach: na komputerach PC, konsolach PlayStation i Xbox.

Aby aktywować kod na motor za pomocą telefonu, należy wysunąć telefon w grze, następnie przejść do zakładki kontakty, wysunąć klawiaturę numeryczną i wpisać poniższy numer telefonu:

1-999-762-538

Kod na koniec należy zatwierdzić. Tym sposobem motor w grze pojawi się w pobliżu gracza i pojawi się komunikat o pomyślnej aktywacji kodu. Ten numer telefonu przywoła motor PCJ-600.

Kod na motor do GTA 5 na PC

Na komputerach PC kod ten można wpisać za pomocą konsoli do wpisywania kodów. W tym celu należy wysunąć ją za pomocą klawisza tyldy (~). Znajduje się on w lewym górnym rogu klawiatury, zaraz pod przyciskiem ESC.

Następnie należy wpisać ten poniższy kod:

ROCKET

Na koniec należy go zatwierdzić przyciskiem ENTER. Po tym PCJ-600 pojawi się w pobliżu gracza.

Kod na motor do GTA 5 na PlayStation

W przypadku konsol PlayStation kod na motor można aktywować, wciskając kolejno właściwe przyciski na padzie. Aby to zrobić, należy być w grze, a następnie wcisnąć poniższą kombinację przycisków:

R1, Prawo, Lewo, Prawo, R2, Lewo, Prawo, Kwadrat, Prawo, L2, L1, L1

Kod automatycznie aktywuje się w grze, a pojazd pojawi się w pobliżu gracza. Powinien zadziałać na konsolach PS3, PS4 i PS5.

Kod na motor do GTA 5 na Xbox

Tak samo, jak w przypadku konsol PlayStation, na konsolach Xbox aktywacja kodu również może odbywać się za pomocą wciskania kolejno odpowiedniej kombinacji przycisków. Aby to zrobić, należy być w grze, a następnie wciskać poniższe przycisków w podanej kolejności:

RB, Prawo, Lewo, Prawo, RT, Lewo, Prawo, X, Prawo, LT, LB, LB

Kod automatycznie się aktywuje, a pojazd pojawi się w pobliżu gracza. Kod powinien zadziałać na konsolach Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

Ważne informacje o kodzie na motor do GTA 5

Aktywacja kodu możliwa jest tylko w trybie dla jednego gracza. Aktywacja jakiegokolwiek kodu, w tym kodu na motor, spowoduje zablokowanie możliwości zbierania osiągnięć. Aby móc ponownie zbierać osiągnięcia należy ponownie uruchomić grę od nowa, a sama dezaktywacja kodu nic nie pomoże. W telefonie gracza można również wcisnąć gwiazdkę podczas wybierania numeru w celu ponownego wybrania ostatniego, wpisanego numeru. Działa to również w przypadku numerów związanych z kodami.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (15 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody