Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na helikopter do GTA 5 Xbox

Kod na helikopter do GTA 5 Xbox

Grand Theft Auto V od swojej premiery jest stale rozwijana przez swoich twórców. W grze zostały zaimplementowane również kody, których w grze łącznie jest ponad 30. Jednym z nich jest kod na przywołanie helikoptera do GTA 5, którego aktywację prezentuję poniżej.

Kod na helikopter do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

W grze GTA 5 na konsole Xbox dostępne są dwa sposoby na wpisanie i aktywacje kodów w grze. Jeden z nich to ich wciskanie przycisków na padzie we właściwej kolejności. Drugi z nich to metoda neutralna, czyli wybranie właściwego numeru telefonu w grze. Zadziała ona nie tylko na konsolach Xbox, ale również PlayStation i komputerach PC.

Sekwencja przycisków na helikopter na Xbox

Pierwsza metoda to wciśnięcie odpowiednich przycisków na padzie do Xboxa. Nie jest ona trudna i wymaga jedynie, aby gracz wykonywał ją, będą w grze bez pauzy. Należy wcisnąć poniższe przyciski w tej kolejności, aby aktywować kod na helikopter do GTA 5:

B, B, LB, B, B, B, LB, LT, RB, Y, B, Y

Po tym kod zostanie automatycznie aktywowany, a w pobliżu gracza pojawi się helikopter Buzzard. Ponowne wpisanie kodu spowoduje przywołanie kolejnego, takiego samego helikoptera.

Numer telefonu na helikopter do GTA 5 na Xbox

Drugi sposób jest alternatywą do tego pierwszego. Polega na wpisaniu numeru telefonu w telefonie gracza. W tym celu należy wysunąć klawiaturę, przejść do zakładki Kontakty i wyciągnąć klawiaturę numeryczną w telefonie. Następnie trzeba wpisać ten numer, aby przywołać helikopter w grze:

1-999-289-9633

Na koniec numer należy wybrać/zatwierdzić. Po tym kod zostanie aktywowany, a w pobliżu gracza pojawi się helikopter. Warto też wspomnieć, że wciśnięcie gwiazdki spowoduje wybranie ostatnio wpisanego numeru, nawet tych do aktywacji kodów.

Podsumowanie — kod na helikopter do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

Kody do gry Grand Theft Auto V można aktywować tylko w trybie dla jednego gracza i nie będą działały w GTA Online.

Warto wspomnieć, że aktywacja kodu na helikopter w GTA 5 zablokuje możliwość zbierania osiągnięć do końca sesji grania. Dezaktywacja kodu nie spowoduje ponowną możliwość zbierania osiągnięć. Aby móc ponownie je zbierać, należy ponownie uruchomić grę. W samej grze istnieje jeszcze kilka innych typów helikopterów, ale nie ma możliwości ich przywołania za pomocą kodów do gry.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (16 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody