Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Pięć najpopularniejszych kodów do GTA 5

Pięć najpopularniejszych kodów do GTA 5

Gra Grand Theft Auto to popularna gra wśród graczy, nawet pomimo tego, że powstała dosyć dawno, bo w 2013 roku. W grze dostępne są kody, które ułatwiają rozgrywkę graczom, pozwalając przejść do kolejnego etapu grze czy po prostu świetnie się bawić. Poniżej przestawiam listę pięciu najpopularniejszych kodów do GTA 5!

Kod na nieśmiertelność

Najciekawszym kodem do GTA 5 to zdecydowanie kod na nieśmiertelność, znany również jako kod na nietykalność. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych kodów, który po aktywacji sprawia, że przez 5 minut żaden przeciwnik nie może w żaden sposób zabić gracza. Mało tego — nawet czołg nie jest w stanie gracza zmieść z mapy, a gracz w tym czasie może robić wszystko to, co mu się podoba.

Kod aktywować na wszystkich platformach za pomocą telefonu dostępnego w grze, jak również za pomocą metody alternatywnej: wpisując lub wykonując właściwą sekwencję. Poniżej przedstawiam kod na nieśmiertelność do GTA 5:

Kod na PCSekwencja na PlayStationSekwencja na XboxNumer telefonu
PAINKILLERPrawo, Krzyżyk, Prawo, Lewo, Prawo, R1, Prawo, Lewo, Krzyżyk, TrójkątPrawo, A, Prawo, Lewo, Prawo, RB, Prawo, Lewo, A, Y1-999-724-6545537
Kod na nieśmiertelność na PC, PS, Xbox i numer telefonu

Sprawdź więcej informacji, jak wpisać kod na nieśmiertelność do GTA 5.

Kod na zdrowie i pancerz

Drugi, całkiem przydatny kod do piątej części Grand Theft Auto. Jest to kod, który jednocześnie przywraca zdrowie oraz pancerz w grze za pomocą tylko jednego kodu. Po jego wpisaniu uzupełnia się zdrowie oraz pancerz do pełna, nie wykorzystując przy tym ani jednego dolara z naszego konta w grze.

Jest on również dostępny na PC, konsole PS i Xbox, jak również wywołać go można za pomocą telefonu dostępnego w grze. Poniżej przedstawiam kod na życie do GTA 5:

Kod na PCSekwencja na PlayStationSekwencja na XboxNumer telefonu
TURTLEKółko, L1, Trójkąt, R2, Krzyżyk, Kwadrat, Kółko, Prawo, Kwadrat, L1, L1, L1B, LB, Y, RT, A, X, B, Prawo, X, LB, LB, LB1-999-887-853
Kod na życie na PC, PS, Xbox i numer telefonu

Sprawdź więcej informacji, jak wpisać kod na życie do GTA 5.

Najważniejsze kody do grand theft auto v

Kod na broń i amunicję

Liczba broni w GTA 5 jest całkiem pokaźna — od pistoletów, strzelb, granatów, a nawet miotaczy ognia i wiele więcej. Twórcy gier przygotowali kod z tej okazji, a pozwala on na odblokowanie wszystkich typów broni wraz z amunicją do nich za jednym razem. Wszystkie bronie będą dostępne do dyspozycji gracza wraz z pełnymi magazynkami, dlatego ten kod jest bardzo przydatny podczas rozgrywki lub swobodnej zabawy w Los Santos.

Kod również jest dostępny na wszystkich platformach i za pomocą telefonu dostępnego w grze. Tak się prezentuje kod na broń do GTA 5:

Kod na PCSekwencja na PlayStationSekwencja na XboxNumer telefonu
TOOLUPTrójkąt, R2, Lewo, L1, Krzyżyk, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1Y, RT, Lewo, LB, A, Prawo, Y, Dół, X, LB, LB, LB1-999-8665-87
Kod na broń i amunicję na PC, PS, Xbox i numer telefonu

Sprawdź więcej informacji, jak wpisać kod na amunicje do GTA 5 i kod na wszystkie bronie do GTA 5.

Kod na policję

Kto nie miał problemów z policją czy wojskiem w GTA 5? Potrafi być czasem upierdliwa i zabierać sporo czasu graczowi, który nie chce mieć z nimi nic do czynienia. Rozwiązanie? Kod na policję! Z każdym wpisaniem kodu poziom Wanted zmniejsza się o jeden poziom. Policja na cztery gwiazdki? Nic nie szkodzi! Wpisz kod cztery razy i po sprawie — policja uda, że Cię nie zna.

Aby aktywować kod na policję, warto mimo wszystko nieco się oddalić od policjantów czy wojskowych. Jeżeli będziemy mieli wysoki poziom pościgu, a kod będziemy wpisywać przy policji na widoku, szybko może się zmieniać jedna gwiazdka pościgu na dwie podczas wpisywania kodu, przez co będzie utrudnione całkowite jej “zgubienie”.

Poniżej prezentuję kod na zmniejszenie pościgu policji w GTA 5 (zmniejszenie poziomu Wanted):

Kod na PCSekwencja na PlayStationSekwencja na XboxNumer telefonu
LAWYERUPR1, R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, LewoRB, RB, B, RT, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo1-999-5299-3787
Kod na policję na PC, PS, Xbox i numer telefonu

Sprawdź więcej informacji, jak wpisać kod na policję do GTA 5.

Kod na szybkie bieganie

Kto nie chciałby szybko biegać po mieście Los Santos? No właśnie. Na to również jest odpowiedni kod, który sprawi, że nasz bohater będzie bardzo szybko biegał po mieście, nie męcząc się przy tym! Tak! Całe Los Santos do przebiegnięcia bez ani jednego odpoczynku.

Aby sprawić, aby nasza postać biegała bardzo szybko bez zmęczenia, należy wpisać poniższy kod na szybkie bieganie:

Kod na PCSekwencja na PlayStationSekwencja na XboxNumer telefonu
CATCHMETrójkąt, Lewo, Prawo, Prawo, L2, L1, KwadratY, Lewo, Prawo, Prawo, LT, LB, X1-999-228-2463
Kod na szybkie bieganie na PC, PS, Xbox i numer telefonu

Sprawdź więcej informacji, jak wpisać kod na szybkie bieganie do GTA 5.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5!

To nie wszystkie kody, jakie można wykorzystać podczas rozgrywki w GTA 5. Łącznie kodów jest ponad 30 i można je wpisać na różnych platformach: PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S. Aby je wszystkie zobaczyć, kliknij wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (21 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody