Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na amunicję do GTA 5

Kod na amunicję do GTA 5

Grand Theft Auto V to kultowa gra, która pomimo swojej dawnej daty premiery, wciąż jest rozwijana i wydawana na kolejne urządzenia. W grze stosunkowo dużo się strzela — a najgorszym fragmentem jest moment, w którym kończy się amunicja. Producenci przygotowali się i na taki moment — opublikowali specjalny kod, za pomocą którego amunicja nigdy się nie skończy. Jaki to kod? Zapraszam do zapoznania się z nim poniżej.

Kod na amunicję do GTA 5 na PC

Kod na amunicję do GTA 5 jest połączony wraz z innym kodem — na wszystkie bronie. Oznacza to, że po wpisaniu poniższego kodu, aktywują się dwie korzyści: dostępne wszystkie bronie oraz pełna amunicja do tych broni.

Aktywacja tego kodu na amunicję może odbyć się za pomocą dwóch kanałów: konsoli lub telefon. Poniżej przestawiam te dwie możliwości.

Aktywacja za pomocą konsoli do kodów

W tym celu, aby wysunąć konsolę w celu wpisaniu kodu na amunicję, należy wcisnąć przycisk tyldy (~) – jest to przycisk w lewym, górnym rogu, pod przyciskiem ESC. Po jego wciśnięciu powinna się wysunąć konsola do wpisywania kodów. Wtedy też należy wpisać:

TOOLUP

Po jego wpisaniu kod należy zatwierdzić Enterem. Po pomyślnej aktywacji w ekwipunku gracza pojawią się wszystkie bronie wraz z pełną amunicją.

Kody można aktywować tylko w trybie dla jednego gracza — w trybie offline kody nie zadziałają.

Aktywacja kodu na amunicję za pomocą telefonu

Za pomocą telefonu w grze również można aktywować grę. Aby wykonać ten sposób, należy wysunąć telefon strzałką do góry (↑), gdy jest się w grze. Następnie przejść do kontaktów i kliknąć spację. Wtedy też powinna się aktywować klawiatura numeryczna, za pomocą której można wpisać własny numer:

1-999-8665-87

Po wpisaniu tego numer należy go zatwierdzić przyciskiem ENTER. Kod powinien się aktywować, a wszystkie bronie powinny być naładowane pełnym magazynkiem.

Kod na nieskończoność amunicji do GTA 5

Kod na amunicję do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

Na konsolach Xbox wszystkich generacji (360, One i Series) można również skorzystać z kodu na amunicję. Działa on tak samo jak kod na komputer PC, czyli odblokowuje wszystkie bronie oraz amunicję do nich.

Aby aktywować cheat, należy wykonać poniższą sekwencję, będąc w grze:

Y, RT, Lewo, LB, A, Prawo, Y, Dół, X, LB, LB, LB

Po prawidłowym wykonaniu sekwencji aktywuje się pełna amunicja do wszystkich broni.

Kod na amunicję do GTA 5 na PS3, PS4 i PS5

Kod na amunicję jest dostępny również na konsole PS3, PS4 i PS5 od firmy Sony. Aby aktywować kod, należy wykonać odpowiednią sekwencję, tak jak to jest w przypadku konsol od Microsoftu. Aby aktywować kod na amunicję, należy wykonać — będąc w grze — poniższą kombinację:

Trójkąt, R2, Lewo, L1, Krzyżyk, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1

Tak jak na konsolach Xbox — po prawidłowej sekwencji, uruchomi się pełna amunicja i wszystkie bronie.

Podsumowanie — kod na amunicję do GTA 5

Kod na amunicję do GTA 5 jest połączony z aktywacją wszystkich broni do gry. Wraz z odblokowanymi wszystkimi broniami, napełnią się ich magazynki do pełna. Kod nie jest trudny w użyciu, a aktywować go można na wszystkich urządzeniach: PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series.

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5!

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (18 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody