Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na helikopter do GTA 5 na PC

Kod na helikopter do GTA 5 na PC

Gra Grand Theft Auto V swoją premierę miała całkiem dawno, bo w 2013 roku. Do gry twórcy zaimplementowali kilka kodów, które to mogą okazać się przydatne podczas rozgrywki. Jednymi z nich są kody na helikopter do gry GTA 5, który poniżej szerzej opisuję.

Jak wpisać kod na helikopter do GTA 5 na PC?

W grze dostępne są dwie metody na aktywację kodu na helikopter do GTA 5. Jeden z nich to możliwość wpisania tradycyjnego kodu za pomocą liter w specjalnej konsoli. Drugi z nich to możliwość wpisania numeru telefonu w grze za pomocą telefonu, aby przywołać helikopter w grze.

Kod na helikopter do GTA 5 na PC

Aby wpisać kod na helikopter do GTA 5, należy najpierw wysunąć konsolę do kodów. W tym celu trzeba wcisnąć przycisk tyldy (~). Znajduje się on w lewym, górnym rogu klawiatury, zaraz pod przyciskiem ESC. Następnie należy wpisać poniższy kod na helikopter:

BUZZOFF

Kod ten przywołuje helikopter Buzzard. Na koniec wpisany kod należy zatwierdzić, a w pobliżu gracza pojawi się wspomniany helikopter.

Numer telefonu na helikopter do GTA 5 na PC

Kod na helikopter można również wpisać za pomocą numeru telefonu. Metoda ta zadziałania na różnych platformach, nawet na konsolach Xbox i PlayStation. Aby wpisać numer telefonu, należy najpierw wyciągnąć telefon w grze, następnie przejść do zakładki kontakty i wysunąć klawiaturę numeryczną. Następnie wpisać ten numer telefonu:

1-999-289-9633

Kod ten, tak samo jak powyższy, przywoła w grze helikopter Buzzard. Na sam koniec kod należy zatwierdzić, a w pobliżu gracza pojawi się wspomniany pojazd.

Warto dodać, że wciśnięcie gwiazdki na klawiaturze numerycznej spowoduje ponowne uruchomienie ostatnio wybieranego numeru. Zasada ta dotyczy również wpisanych numerów w celu aktywacji wybranego kodu do gry.

Podsumowanie — kod na helikopter do GTA 5

Warto wspomnieć, że aktywacja kodu na helikopter w GTA 5 zablokuje możliwość zbierania osiągnięć do końca sesji grania. Dezaktywacja kodu nie spowoduje ponowną możliwość zbierania osiągnięć. Aby móc ponownie je zbierać, należy ponownie uruchomić grę. W samej grze istnieje jeszcze kilka innych typów helikopterów, ale nie ma możliwości ich przywołania za pomocą kodów do gry.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (14 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody