Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na życie do GTA 5

Kod na życie do GTA 5

W grze Grand Theft Auto V życie to podstawowa jednostka w grze. Gdy stracimy cały pasek życia, postać w grze umiera, a gracz zmuszony jest do rozpoczęcia rozgrywki od ostatniego punktu kontrolnego. Twórcy gry przygotowali się na taką okoliczność i przygotowali kod na życie do GTA 5, który uzupełnia pasek zdrowia oraz przywraca pełen pancerz. Jak należ wpisać ten kod w grze?

Kod na życie do GTA 5 na PC

W przypadku platformy PC kody można wpisywać za pomocą specjalnej konsoli, którą aktywuje się za pomocą klawisza tyldy (~). Klawisz ten znajduje się w lewym górnym rogu klawiatury pod przyciskiem ESC. Po jego wciśnięciu wysunie się konsola, w którą trzeba wpisać poniższy kod:

TURTLE

Po jego wpisaniu należy go aktywować, wciskając klawisz ENTER. Po pomyślnym uruchomieniu kodu na życie w grze GTA 5 postać odnowi swój pasek życia oraz pancerza do 100%. Przy okazji pojawi się również komunikat o aktywacji kodu na odnowienie zdrowia.

Kody na życie do GTA 5 na PS3, PS4 i PS5

W przypadku konsol PlayStation wpisanie takiego kodu, jak w przypadku komputerów, staje się trudnym zadaniem, ponieważ konsola domyślnie nie posiada klawiatury. Dlatego też należy wykonać odpowiednią kombinację przycisków na padzie, aby aktywować wybrany kod na życie.

W tym celu należy uruchomić grę i w trakcie rozgrywki wcisnąć tę kombinację klawiszy:

Kółko, L1, Trójkąt, R2, Krzyżyk, Kwadrat, Kółko, Prawo, Kwadrat, L1, L1, L1

Po wciśnięciu tych przycisków, w grze pojawi się komunikat oraz pełen pasek zdrowia i pancerza w grze.

kody do gta 5 na życie

Kody na życie do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

Tak samo spawa ma się w przypadku konsol Xbox od Microsoftu. W tym przypadku należy również wcisnąć odpowiednią kombinację przycisków na padzie, ale z racji innych przycisków niż w przypadku pada do PS, sekwencje się od siebie nieco różną.

Tutaj również należy wejść do gry i wcisnąć po kolei następujące przyciski:

B, LB, Y, RT, A, X, B, Prawo, X, LB, LB, LB

Po poprawnym wciśnięciu kolejnych przycisków kod na życie uruchomi się automatycznie, paski pancerza i zdrowia się odnowią, a na ekranie pojawi się komunikat o aktywacji kodu.

Kody na życie do GTA 5 za pomocą telefonu

W grze dostępny również telefon, w którym to gracz może wykonywać przelewy na konto bankowe, dzwonić, czy przeglądać internet. To właśnie za pomocą funkcji dzwonienia można również wpisywać kody i je aktywować, wpisując właściwy numer telefonu.

Ta metoda zadziała na wszystkich platformach — komputerów PC, konsol Xbox i PlayStation. W tym celu należy wyciągnąć telefon strzałką do góry, przejść do zakładki kontakty i wysunąć klawiaturę numeryczną. Następnie należy wpisać następujący numer telefonu:

1-999-887-853

Po wpisaniu numeru należy go zatwierdzić. Po tej czynności kod zostanie aktywowany, paski życia i pancerza się odnowią i pokaże się komunikat o aktywacji kodu na zdrowie.

Wato pamiętać, że klikając przycisk gwiazdki, zostanie wybrany ostatnio używany numer.

kod na życie do grand theft auto v

Podsumowanie — kod na życie do GTA 5

Kod na życie to przydatny kod, który jednocześnie odnawia pasek zdrowia i pancerza. Zadziała on na każdej platformie, od PC po konsole Xbox i PlayStation. Kod nie jest trudny w obsłudze. Jego aktywacja zablokuje możliwość zdobywania osiągnięć do końca sesji grania, a ponownie uruchomienie gry zresetuje tę blokadę i osiągnięcia będą mogły być ponownie zbierane.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (13 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody