Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na wszystkie bronie do GTA 5

Kod na wszystkie bronie do GTA 5

GTA 5 to bardzo dobra gra, która na rynku jest już całkiem długo, a mimo to — w dalszym ciągu wspierana przez twórców. RockStar Games robi to dzięki stałym aktualizacją do trybu Online, usprawniając szybkość wczytywania się gry czy dzięki dostosowaniu jej z kolejną generację konsol. Gra sama w sobie do najłatwiejszych nie należy, a w związku z tym — poniżej prezentuję kod na wszystkie bronie do GTA 5 oraz sposoby jego używania na komputerach PC, konsolach Xbox oraz PlayStation.

Kod na wszystkie bronie do GTA 5 na PC

Na komputerach osobistych jest wybór, w jaki sposób użyć kodu na wszystkie bronie do GTA 5. Pierwszym z nich jest wpisaniu kodu za pomocą konsoli. Drugi — wpisanie numeru za pomocą telefonu.

Kod na wszystkie bronie

Aby wpisać kod na wszystkie bronie na komputery PC, należy uruchomić konsolę za pomocą tyldy (~) podczas gry. Znak ten zajmuje się pod przyciskiem ESC, w lewym, górnym rogu klawiatury.

Następnie, aby otrzymać wszystkie bronie, należy wpisać poniższy kod:

TOOLUP

Po jego poprawnym wpisaniu, w ekwipunku pojawią się wszystkie, dostępne bronie w grze.

Numer telefonu na wszystkie bronie

Za pomocą telefonu również można aktywować opcję wszystkich broni w ekwipunku zupełnie za darmo (z drobnym oszustwem). W tym celu należy wysunąć telefon w grze za pomocą strzałki do góry (↑), a następnie włączyć kontakty. Następnie należy wcisnąć spację, aby uruchomiła się klawiatura numeryczna. Numer na wszystkie bronie to:

1-999-8665-87

Po jego wpisaniu należy wcisnąć ENTER. Po pomyślnej aktywacji, w ekwipunku pojawią się wszystkie bronie.

GTA 5 kod na wszystkie bronie

Kod na wszystkie bronie do GTA 5 na PS

Uruchomienie kodu na wszystkie bronie do GTA 5 wygląda inaczej w przypadku konsol do gier. Ich najważniejszą różnicą jest to, że nie wpisuje się odpowiedniego kodu, a wykonuje właściwą sekwencję przycisków na padzie podczas gry.

Aby aktywować kod na wszystkie bronie, należy wykonać poniższą sekwencję:

Trójkąt, R2, Lewo, L1, Krzyżyk, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1

Po wykonanej, prawidłowej sekwencji, w ekwipunku będą dostępne wszystkie bronie, jakie tylko są dostępne w grze.

Kod na wszystkie bronie do GTA 5 na Xbox

Tak, jak w przypadku konsol od Sony, na konsolach od Microsoftu również wykonuje się odpowiednią sekwencję, aby aktywować kod na wszystkie bronie w GTA 5. Na konsolach Xbox również wciskamy kolejne przyciski, aby na koniec kod został uruchomiony. Aby uruchomić kod, należy wykonać sekwencję:

Y, RT, Lewo, LB, A, Prawo, Y, Dół, X, LB, LB, LB

Po jej wykonaniu ekwipunek gracza będzie pełen od wszystkich, dostępnych broni, które może wykorzystać podczas swojej, prywatnej rozgrywki.

Podsumowanie – kod na bronie do GTA 5

Kod na bronie może okazać się bardzo przydatny, zwłaszcza podczas trudniejszych etapów gry, gdy nasze umiejętności okażą się nie w pełni wystarczające.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że aktywacja kodów do GTA 5 uruchomi blokadę, która uniemożliwi zdobycie osiągnięć i trofeów, co warto mieć na uwadze. Po ponownym uruchomieniu sesji kody powinny być wyłączone, a osiągnięcia/trofea możliwe do zdobycia.

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5!

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (27 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody