Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na helikopter do GTA 5 na PlayStation

Kod na helikopter do GTA 5 na PlayStation

Kody w GTA 5 są przydatną rzeczą w celu ułatwienia rozgrywki. Dlatego też w grze znajduje się ich ponad 30, a dzisiaj prezentuję kod na helikopter do GTA 5 na konsole PlayStation (PS3, PS4 i PS5). Sprawdź poniżej, jak należy aktywować ten kod na konsoli PS!

Kod na helikopter do GTA 5 na PS3, PS4 i PS5

W grze istnieją dwa sposoby na wpisanie aktywację kodu na helikopter na konsolach PlayStation. Jeden z nich to sposób z wykorzystaniem wciskania przycisków na padzie od PlayStation w odpowiedniej kolejności. Drugi z nich to metoda wykorzystująca telefon i numer telefonu na aktywację kodu na helikopter.

Sekwencja przycisków na helikopter na PlayStation

Pierwszą metodą jest wciskanie przycisków na padzie w odpowiedniej kolejności. Dlatego też, aby to zrobić, należy włączyć grę i po pełnym załadowaniu się gry należy wciskać poniższą sekwencję:

Kółko, Kółko, L1, Kółko, Kółko, Kółko, L1, L2, R1, Trójkąt, Kółko, Trójkąt

Gry gracz wpisze te przyciski w odpowiedniej kolejności, kod automatycznie się aktywuje, a w pobliżu niego pojawi się helikopter Buzzard.

Numer telefonu na helikopter do GTA 5 na PlayStation

Alternatywną metodą na przywołanie helikoptera w grze GTA 5 jest wpisanie numeru telefonu w telefonie dostępnym w grze. Aby wpisać ten numer, należy przejść do zakładki kontakty, a następnie wysunąć klawiaturę numeryczną i wpisać ten numer telefonu:

1-999-289-9633

Na koniec należy go zatwierdzić. Po tej czynności w pobliżu gracza pojawi się helikopter Buzzard i pojawi się komunikat o aktywacji kodu.

Warto wspomnieć, że wybranie gwiazdki na klawiaturze spowoduje wybranie ostatnio użytego numeru, w tym tych wykorzystanych do aktywacji kodu.

Podsumowanie — kod na helikopter do GTA 5 na PS3, PS4 i PS5

Warto wspomnieć, że aktywacja kodu na helikopter w GTA 5 zablokuje możliwość zbierania trofeów do końca sesji grania. Dezaktywacja kodu nie spowoduje ponowną możliwość zbierania trofeów. Aby móc ponownie je zbierać, należy ponownie uruchomić grę. W samej grze istnieje jeszcze kilka innych typów helikopterów, ale nie ma możliwości ich przywołania za pomocą kodów do gry.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (15 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody