Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na szybkie bieganie do GTA 5

Kod na szybkie bieganie do GTA 5

Gra Grand Theft Auto V posiada ponad 30 kodów, w tym jeden z nich to kod na szybkie bieganie. Kod pozwala na bardzo szybki bieg postacią, która nie będzie się męczyła. Jak wpisać kod na szybkie bieganie na komputery PC, konsole Xbox i konsole PlayStation?

Kod na szybkie bieganie do GTA 5 na PC

W przypadku komputerów PC sprawa wygląda bardzo prosto. Wystarczy wysunąć specjalną konsolę i wpisać w niej poniższy, pisemny kod. Po tej procedurze kod zostanie aktywowany, a postać zacznie szybko biegać w grze.

Aby aktywować kod na szybkie bieganie, należy wcisnąć klawisz tyldy (~) w celu aktywacji konsoli do wpisywania kodów. Przycisk ten znajduje się w lewym, górnym rogu klawiatury. Następnie należy wpisać ten poniższy kod:

CATCHME

Po wpisaniu należy go zatwierdzić ENTEREM. Gdy kod zostanie poprawnie aktywowany, na ekranie wyświetli się komunikat o poprawnym użyciu kodu, a postać zacznie biegać szybciej.

Kod na szybkie bieganie do GTA 5 na PS (PS3, PS4, PS5)

W przypadku konsol sprawa wygląda nieco inaczej z powodu braku klawiatury. W tych wersjach kod można aktywować za pomocą kombinacji przycisków na padzie, będąc w grze. Aby aktywować kod na szybkie bieganie na PS, należy wcisnąć te przyciski w podanej kolejności:

Trójkąt, Lewo, Prawo, Prawo, L2, L1, Kwadrat

Gdy kod zostanie poprawnie wpisany zgodnie z powyższą sekwencją przycisków, na ekranie pojawi się komunikat o jego aktywacji, a postać zacznie szybko biegać bez przemęczania się.

gta 5 kod na szybkie bieganie

Kod na szybkie bieganie do GTA 5 na Xbox (X360, XOne, XSeries)

Tak samo sprawa ma się w przypadku konsol Xbox od Microsoftu. Te z kolei posiadają inny pad niż ma to miejsce w przypadku PS, stąd też kombinacja przycisków jest inna. Aby aktywować kod na szybkie bieganie na Xbox, należy wciskać przyciski poniżej z podaną kolejnością:

Y, Lewo, Prawo, Prawo, LT, LB, X

Po wszystkim i po poprawnym wciśnięciu przycisków, na ekranie pokaże się komunikat, a postać zacznie bardzo szybko biegać, nie męcząc się.

Kod na szybkie bieganie do GTA 5 na numer telefonu

Ostatni sposób na szybkie bieganie w GTA 5 to wykorzystanie telefonu i wybranie odpowiednie numeru telefonu, pod którym ukryty jest kod. Ten sposób zadziała na wszystkich platformach, bez względu na to, czy gra uruchomiona jest na konsolach, czy komputerze.

Aby móc wpisywać kody, należy wysunąć telefon i przejść do zakładki kontakty. Następnie należy wysunąć klawiaturę numeryczną i wpisać następujący numer telefonu:

1-999-228-2463

Po tym należy numer zatwierdzić, wybierając go. Na końcu wyświetli się komunikat, a postać zacznie szybko biegać.

Warto też zaznaczyć, że wybierając gwiazdkę, uruchomiony zostanie ostatnio wybierany numer telefonu. W przypadku ponownego wpisania kodu na szybkie bieganie, efekt ten zostanie zdezaktywowany.

kody do gta 5 szybkie bieganie

Podsumowanie — kod na szybkie bieganie do GTA 5

Posiadając kody do GTA 5, można z łatwością przejść kampanię fabularną, która w normalnych warunkach (czyli bez kodów) nie należy do najłatwiejszych. Kody można również wykorzystać do różnych zabaw w grze. Warto pamiętać, że aktywacja jakiegokolwiek kodu do GTA 5, do końca sesji zostanie zablokowana możliwość zdobywania osiągnięć. Dopiero po ponownym uruchomieniu gry blokada ta zostanie cofnięta do czasu ponownego wpisania jakiegokolwiek kodu do GTA 5.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (12 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody