Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na Crossa do GTA 5

Kod na Crossa do GTA 5

W grze Grand Theft Auto V istnieje wiele różnych modeli pojazdów, w tym kilka rowerów. Twórcy przygotowali kilka kodów, aby móc przywołać sobie kilka pojazdów. Jednym z nich jest właśnie rower a’la Cross, którego można przywołać za pomocą poniższych kodów.

Kod na Crossa do GTA 5 za pomocą telefonu

Pojazd możemy przywołać za pomocą różnych sposobów. Jednym z nich jest wywołanie Crossa za pomocą telefonu dostępnego w grze. Metoda ta będzie działać na wszystkich urządzeniach: PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series.

Aby przywołać Crossa za za pomocą telefonu, należy wysunąć telefon, przejść do zakładki “kontakty”, wyciągnąć klawiaturę numeryczną i wpisać poniższy numer telefonu:

1-999-226-348

Na koniec należy zatwierdzić wpisany numer. Gdy dobrze wpisaliśmy numer telefonu, pokaże się stosowny komunikat i rower.

Kod na Crossa do GTA 5 na PC

W przypadku komputerów PC alternatywnie możemy również wykorzystać literowy kod za pomocą konsoli. Aby wpisać kod, należy wysunąć konsolę do wpisywania kodów za pomocą klawisza tyldy (~). Znajduje się on w prawym, górnym rogu klawiatury. Następnie należy wpisać poniższy kod:

BANDIT

Na koniec należy go zatwierdzić przyciskiem ENTER. Po poprawnym wpisaniu wyskoczy komunikat i rower przed graczem.

kody na crossa do gta 5

Kod na Crossa do GTA 5 na Xbox

W przypadku konsol sprawa wygląda nieco inaczej. Konsole domyślnie nie posiadają klawiatur, dlatego też aktywacja kodu odbywa się za pomocą wciskania kolejno odpowiednich przycisków na padzie we właściwej kolejności.

Aby aktywować kod na Crossa na konsole Xbox, należy wciskać te przyciski:

Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, X, B, Y, RB, RT

Po poprawnym wciśnięciu przycisków pokaże się komunikat i kod się aktywuje.

Kod na Crossa do GTA 5 na PlayStation

W konsolach PlayStation również wpisuje się kody w taki sam sposób jak w przypadku Xboxsów. Aby aktywować kod na Crossa, należy wciskać kolejno te przyciski:

Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, Kółko, Trójkąt, R1, R2

Po poprawnym wciśnięciu przycisków pokaże się komunikat i kod zostanie aktywowany.

kody do gta 5 na crossa

Aktywacja kodów w GTA 5 – ważne informacje

W przypadku aktywacji kodów do GTA 5 należy pamiętać, że możliwość zdobywania osiągnięć zostanie wstrzymana do końca sesji grania. Możliwość zdobywania osiągnięć zostanie ponownie włączona podczas następnego uruchomienia gry. Kody te są zaimplementowane przez twórców gry i są w 100% bezpieczne, nie mniej warto z nich korzystać w przypadku swobodnej rozgrywki po skończonej grze lub w trudnych momentach gry.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (12 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody