Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na czołg do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

Kod na czołg do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

GTA 5 na konsolach Xbox miała swoją premierę odpowiednio w 2013, 2014 i 2021 roku. Gra jest w dalszym ciągu wspierana i aktualizowana. Dzisiaj przyjrzymy się kodom do GTA 5, a dokładniej sprawdzeniu dostępnych możliwości zdobycia czołgu w GTA 5 na konsole od Microsoftu. Zapraszam do dzisiejszego wpisu.

Kod do GTA 5 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series) na czołg

W samej grze nie istnieje bezpośredni kod na przywołanie czołgu w GTA 5. Niestety, ale twórcy gry nie przewidzieli takiej możliwości. Tym razem musimy obejść się smakiem, a samo zdobycie czołgu zostało utrudnione. Istnieją jednak dodatkowe kody, które pomogą ukraść czołg z bazy wojskowej.

Aby ukraść czołg w GTA 5, należy udać się do bazy wojskowej. Jeszcze przed wejściem należy wykonać te instrukcje:

  1. Wpisać kod na zmniejszenie poziomu pościgu za pomocą telefonu (strzałka do góry => kontakty => wysunąć klawiaturę przyciskiem A): 1-999-5299-3787 – i zatwierdzić go. Numer ten zapisze się jako ostatnio wybierany, a kolejnym razem wystarczy wcisnąć gwiazdkę (*) na klawiaturze numerycznej w telefonie, aby wybrać ostatnio wybierany numer (czyli na zmniejszenie poziomu pościgu)
  2. Wykonać kombinację klawiszy na nieśmiertelność: Prawo, A, Prawo, Lewo, Prawo, RB, Prawo, Lewo, A, Y — tryb nietykalności aktywuje się na 5 minut, po czym zdezaktywuje

Od tego momentu mamy 5 minut na wyciągnięcie czołgu z bazy wojskowej.

Xbox kod na czołg do GTA 5

Kolejnym etapem jest wtargnięcie do tej bazy wojskowej i poszukanie czołgu. Gdy ten wygeneruje się w pobliżu bramy, należy wsiąść do czołgu i wyjechać z nim poza bazę.

Gdy nie ma czołgu w pobliżu bramy, należy wjechać w głąb bazy i pokręcić się po niej przez kilkadziesiąt sekund — do czasu pojawienia się pierwszych czołgów. Następnie udajemy się w kierunku bramy wyjazdowej, a po drodze wsiąść w czołg najbliżej bramy.

Sprawnym czołgiem wyjeżdżamy i oddalamy się nieco od bazy. W spokojnym miejscu wyciągamy telefon i wybieramy ostatnim numer za pomocą gwiazdki (*). Czynność tą powtarzamy do momentu, w którym policja nie będzie już nas gonić.

Gdyby pojawił się problem z usunięciem ostatniej gwiazdki, to zalecam samodzielne zgubienie pościgu. Przy jednej gwiazdce pościgu policja praktycznie niemal “sama się gubi”.

Poniżej prezentuję film, w którym to powyższy sposób został zobrazowany (wersja na PC):

Jak używać kodów do GTA 5 na Xbox?

Stosowanie kodów na konsolach Xbox nie jest trudne, ale nieco się różni od tego, co można zobaczyć na komputerach PC. W przypadku konsol Microsoftu należy wykonać odpowiednią kombinację klawiszy podczas rozgrywki w grze. Kody zadziałają jedynie w trybie jednoosobowym w trakcie rozgrywki. Kody resetują się po wyjściu z gry. Podczas aktywacji pierwsze kodu podczas sesji dezaktywuje się możliwość zdobywania osiągnięć do czasu kolejnej sesji.

Alternatywnie kody można wpisać za pomocą telefonu. W tym celu należy wcisnąć telefon, wejść w zakładkę kontakty, wysunąć klawiaturę, wpisać odpowiedni numer i zatwierdzić go. Kodu nie da się zapisać, jednak da się wybrać ostatnio wybierany numer. W tym celu należy wcisnąć gwiazdkę na klawiaturze numerycznej w telefonie.

Podsumowanie — kody do GTA 5 na konsole Xbox

W grze, pomimo tego, że nie istnieją kody na przywołanie czołgu, jest możliwość zdobycia czołgu w łatwiejszy sposób. Sposób ten też wykorzystuje kody, jednak znacząco podnoszą szanse na jego zdobycie. Mam nadzieję, że dzięki temu sposobowi, udało się Wam zdobyć ten pojazd!

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5!

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (11 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody