Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na szybkie pływanie do GTA 5

Kod na szybkie pływanie do GTA 5

Gra GTA 5 na rynku jest dostępna dla graczy od kilku lat i jest stale rozwijana przez twórców gry. W grze zostały zaimplementowane kody przez twórców, aby gracze mogli swobodnie ukończyć grę, nie przerywając rozgrywki na najtrudniejszych fragmentach. W grze zastosowano kody nieco luźniejsze, takie jak kod na szybkie pływanie do GTA 5. Jak należy wpisać ten kod na różnych platformach?

Kod na szybkie pływanie do GTA 5 na PC

W przypadku komputerów PC sprawa wygląda całkiem prosto, ponieważ kod na szybkie pływanie można wpisać za pomocą specjalnej konsoli, w której to wpisujemy różne kody. Aby wysunąć taką konsolę na komputerach PC, należy wcisnąć przycisk tyldy (~), czyli klawisza znajdującego się w lewym, górnym rogu klawiatury. Następnie należy wpisać poniższy kod:

GOTGILLS

Na koniec należy go zatwierdzić. Po wszystkim kod zostanie aktywowany, a postać w grze zacznie szybko pływać.

Kod na szybkie pływanie do GTA 5 na PlayStation

Na konsolach PlayStation również można aktywować kod na szybkie pływanie, ale odbywa się to w nieco inny sposób. W tym przypadku należy wciskać kolejno właściwe przyciski na padzie w celu aktywacji wybranego kodu.

Aby aktywować kod na szybkie pływanie, należy uruchomić grę i wcisnąć następujące przyciski:

Lewo, Lewo, L1, Prawo, Prawo, R2, Lewo, L2, Prawo

Po prawidłowym wciśnięciu wszystkich przycisków kod zostanie pomyślnie aktywowany. Kod ten zadziała na konsolach PS3, PS4 i PS5.

Kod na szybkie pływanie do GTA 5 na Xbox

Na konsolach Xbox temat wygląda podobnie co w przypadku konsol od Sony. Aby aktywować kod na szybkie bieganie, należy również wcisnąć odpowiednią kombinację przycisków na padzie we właściwej kolejności.

Poniżej podaję właściwą kombinację przycisków na szybkie pływanie na konsolach Xbox:

Lewo, Lewo, LB, Prawo, Prawo, RT, Lewo, LT, Prawo

Po wciśnięciu tej kombinacji kod automatycznie się aktywuje, a postać zacznie szybko pływać. Kod zadziała na konsolach Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

Numer telefonu na szybkie pływanie do GTA 5

Alternatywną metodą na aktywację kodu na szybkie pływanie, jest wpisanie odpowiedniego numeru telefonu za pomocą smartfona dostępnego w grze. W tym celu najpierw należy wyciągnąć telefon, będąc w grze. Następnie należy przejść do zakładki kontakty, a potem wysunąć klawiaturę numeryczną i wpisać poniższy numer:

1-999-46844557

Na koniec należy numer zatwierdzić. Po tym kod zostanie aktywowany, a postać zacznie szybko pływać. Sposób zadziała we wszystkich wydaniach gry: na komputery PC, konsole Xbox i PlayStation.

Przy korzystaniu z telefonu warto zaznaczyć, że wybranie gwiazdki spowoduje wybranie ostatnio wybieranego numeru, nawet tego z kodem.

Ważne informacje o kodzie na szybkie pływanie do GTA 5

Aktywacja jakiekolwiek kodu do GTA 5 sprawi, że możliwość zdobywania osiągnięć zostanie zablokowana do końca sesji. Aby odblokować tę możliwość, należy ponownie uruchomić grę i nie uruchamiać żadnego kodu. Kod można również dezaktywować, wpisując go ponownie w grze.

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (20 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody