Grand Theft Auto V została wydana we wrześniu 2013 roku, a od jej premiery minęło ponad 8 lat. Gra jest cały czas rozwijana przez twórców dzięki stałym aktualizacjom, bezpłatnym rozszerzeniom oraz przygotowaniu nowych wersji gry na nowe platformy. W grze możemy skorzystać z różnych kodów, które zostały zaimplementowane przez twórców. Jeden z nich to kod na BMX do GTA 5. Jak skorzystać z kodu i cieszyć się pojazdem w grze?

Kod na BMX do GTA 5 na PC

W przypadku komputerów PC sprawa wygląda tradycyjnie — w grze jest dostępny kod, który należy wpisać w specjalnej konsoli, aby go aktywować. Pierwszym krokiem będzie wysunięcie tej konsoli za pomocą klawisza (~) tyldy, która znajduje się w lewym, górnym rogu klawiatury. Następnie należy wpisać poniższy kod:

BANDIT

Po poprawnym wpisaniu kodu należy go zatwierdzić enterem. Po tej czynności pokaże się stosowany komunikat oraz informacja o aktywacji kodu.

Kod na BMX do GTA 5 na konsole

W przypadku konsol sprawa wygląda nico inaczej, ponieważ domyślnie nie ma dołączonej do zestawu klawiatury. Dlatego też aktywacja kodów na konsole odbywa się za pomocą wciskania odpowiednich przycisków na padzie. W zależności od konsoli trzeba wcisnąć inne klawisze.

kod na bmx gta 5

Kod na BMX do GTA 5 na Xbox

Kombinacja na BMX w przypadku konsol Xbox jest następująca:

Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, X, B, Y, RB, RT

Po poprawnym wciśnięciu przycisków aktywuje się kod i pojawi przed graczem rower BMX.

Kod będzie działał na wszystkich konsolach Xbox: Xbox 360, Xbox One i Xbox Series.

Kod na BMX do GTA 5 na PlayStation

W przypadku konsol Sony — z racji innego układu przycisków — kod na BMX do GTA 5 na PS wygląda następująco:

Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, Kółko, Trójkąt, R1, R2

Po poprawnym wciśnięciu przycisków aktywuje się kod i pojawi przed graczem rower BMX.

Kod będzie działał na wszystkich konsolach PS: PS3, PS4 i PS5.

kody do gta 5 na bmx

Kod na BMX do GTA 5 za pomocą telefonu

Uniwersalna metoda aktywacji kodów w GTA 5 to ta za pomocą telefonu dostępnego w grze. Działa ona niezależnie od platformy, na jakiej jest uruchomiona. Będzie ona działać i na komputerach, i na konsolach.

Aby aktywować kod na BMX, należy wysunąć telefon, przejść do zakładki “Kontakty” i na koniec wyciągnąć klawiaturę numeryczną w telefonie. Dalej trzeba wpisać ten numer telefonu:

1-999-226-348

Gdy numer zostanie zatwierdzony i poprawnie wpisaniu, pojawi się komunikat, a kod zostanie aktywowany.

Kod na BMX do GTA 5 – ważne informacje

Aktywacja kodu, nawet tylko na tak drobną rzecz, jaką jest BMX, spowoduje blokadę i brak możliwości zdobywania osiągnięć przez gracza do końca sesji, w której kody były uruchomione. Blokada ta nie jest stała i nie trwa do końca rozgrywki, ale żeby ją dezaktywować, należy ponownie uruchomić grę.

Zobacz wszystkie kody do GTA 5.

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (14 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody