Strona główna » Kody » Grand Theft Auto V » Kod na super skok do GTA 5

Kod na super skok do GTA 5

Gra GTA 5 posiada kilka kodów, które są warte uwagi. Dodają one dodatkowej rozgrywki i zabawy. Tym razem swoją uwagę poświęcimy kodowi na super skok, dzięki któremu można skakać bardzo wysoko. Jak wygląda kod na super skok do GTA 5?

Kod na super skok do GTA 5 na PC

W grze istnieją dwa sposoby na aktywację kodów. Jeden z nich dostępny jest na komputerach PC i jest to standardowy sposób, znany również w innych grach.

Aby aktywować kod na super skok do GTA 5 za pomocą konsoli do kodów, należy wysunąć konsolę, do kodów za pomocą przyciska tyldy (~). Klawisz tyldy znajduje się w lewym górnym rogu klawiatury, pod przyciskiem ESC.

Następnie należy wpisać poniższy kod:

HOPTOIT

Na koniec należy zatwierdzić kod na super skok. Po pomyślnej aktywacji kodu pojawi się komunikat, a postać zacznie wysoko skakać.

Kod na super skok do GTA 5 na PS3, PS4 i PS5

W przypadku konsol PlayStation kod można i należy aktywować za pomocą odpowiedniej sekwencji przycisków. Aby aktywować kod na super skok, należy włączyć grę i wciskać poniższe przyciski jeden za drugim:

Lewo, Lewo, Trójkąt, Trójkąt, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, R1, R2

Po prawidłowym ciśnięciu wszystkich przycisków kod aktywuje się automatycznie, a postać zacznie wysoko skakać.

Kod na super skok do GTA 5 na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series

Na konsolach Xbox, tak jak na konsolach PlayStation, również można wcisnąć prawidłową sekwencję przycisków na padzie, aby aktywować kod na super skok. Najpierw należy uruchomić grę, a następnie wpisać poniższą sekwencję przycisków:

Lewo, Lewo, Y, Y, Prawo, Prawo, Lewo, Prawo, X, RB, RT

Po wciśnięciu przycisków kod aktywuje się automatycznie: pojawi się komunikat o jego aktywacji, a postać zacznie bardzo wysoko skakać.

Numer telefonu na super skok do GTA 5

Alternatywną metodą względem tych powyższych już przedstawionych jest wpisanie kodu na super skok za pomocą telefonu dostępnego w grze i wpisaniu właściwego numeru telefonu. Kod na super skok jest również dostępny tą metodą i działa ona wszystkich platformach: PC, konsolach PS i Xbox.

Aby wpisać właściwy numer telefonu, należy wysunąć telefon w grze, przejść do zakładki kontakty, otworzyć klawiaturę numeryczną i wpisać poniższy numer telefonu:

1-999-467-86-48

Na koniec należy go zatwierdzić. Po wszystkim kod zostanie aktywowany, a postać zacznie skakać bardzo wysoko.

Podsumowanie — kod na super skok do GTA 5

Aktywacja kodu na super skok w GTA 5 niesie za sobą pewne konsekwencje:

  1. Aktywacja kodów deaktywuje możliwość zbierania osiągnięć do następnej sesji grania, tzn. że po ponownym uruchomieniu gry będzie można ponownie zdobywać osiągnięcia do momentu ponownej aktywacji kodów;
  2. Ponowne wpisanie kodu deaktywuje go;
  3. Wpisanie gwiazdki w telefonie gracza wybiera ostatnio wybierany numer, nawet te z kodów;
  4. Używanie kodów pozwala na zapisywanie gry w standardowy sposób.

Sprawdź wszystkie kody do GTA 5!

Sprawdź pozostałe kody do GTA 5!

5/5 - (16 ocen)
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody