Strona główna » Newsy » The Contract – nowa aktualizacja do GTA Online z Dr. Dre

The Contract – nowa aktualizacja do GTA Online z Dr. Dre

Rockstar właśnie ogłosił, że 15 grudnia do GTA Online trafi fabularna aktualizacja o nazwie The Contract. Oprócz nowych misji do gry zostanie dodana agencja, nowa stacja radiowa oraz nowe bronie.

Franklin i Dr. Dre w nowej aktualizacji GTA Online

Rockstar na oficjalnej stronie opublikował notatkę prasową, w której informuje o nowej aktualizacji do GTA Online o nazwie The Contract. Już 15 grudnia 2021 roku wszyscy posiadacze gry będą mogli rozegrać kilka nowych misji fabularnych. Akcja The Contract rozgrywa się kilka lat po zakończeniu fabuły z GTA V. Franklin otworzył agencję F. Clinton & Partner, która pomaga celebrytom w rozwiązywaniu ich problemów.

Nowa aktualizacja do GTA Online The Contract

Aby rozkręcić agencję Franklin potrzebuję lojalnych partnerów oraz sławnego klienta. Do agencji zgłasza się DJ Pooh, przyjaciel sławnego rapera Dr. Dre, który potrzebuje pomocy. Telefon, na którym znajdowały się nieopublikowane jeszcze utwory, został skradziony i wpadł w niepowołane ręce. Bohaterowie wraz z graczem GTA Online będą musieli odzyskać telefon przeprowadzając misje w Los Santos – od ekskluzywne kluby po biuro FIB. Z pomocą przychodzi także nowa bohaterka – hakerka Imani oraz znany wszystkim Chop z GTA V.

Nowości z GTA Online The Contract

Najnowsza aktualizacja do GTA Online będzie dostępna już 15 grudnia dla wszystkich graczy. Wykonywanie nowych misji fabularnych będzie urozmaicała nowa stacja radiowa, a także aktualizacja aktualnych. Wśród nowych utworów będzie można usłyszeć niepublikowane wcześniej piosenki Dr. Dre, a także innych artystów. Na graczy czeka także zupełnie nowa lokacja – agencja, a także nowe bronie – paralizator i wyrzutnia rakiet EMP.

gta online the contract

Zwiastun GTA Online The Contract

Oprócz samej zapowiedzi, Rockstar opublikował na YouTube także zwiastun nowej aktualizacji.

5/5 - (23 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Grand Theft Auto V

Więcej o Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (GTA V) – komputerowa gra akcji, należąca do serii Grand Theft Auto. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 17 września 2013 przez studio Rockstar Games.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody