Strona główna » Kody » The Sims 4 » Kody The Sims 4 Wieczór na kręgielni

Kody The Sims 4 Wieczór na kręgielni

The Sims 4 Wieczór na kręgielni to dziesiąte akcesoria to gry, które zostały wydane 29 marca 2017. Rozszerzenie umożliwia zbudowanie własnej kręgielni dzięki obiektom w stylu retro. Nowe tory do kręgli sprawiają, że Simowie mogą grać w pojedynkę lub grupowo i rywalizować między sobą. W akcesoriach znajdują się także stylowe ubrania, które pozwalają jeszcze mocniej poczuć klimat zabawy na kręgielni. Do The Sims 4 Wieczór na kręgielni dostępny jest jeden kod. Umożliwia on rozwinięcie umiejętności związanej z grą w kręgle.

Kod na umiejętność gry w kręgle w The Sims 4

Gra w kręgle to umiejętność, która dochodzi do gry wraz z akcesoriami The Sims 4 Wieczór na kręgielni. Rozwinięcie jej sprawia, że Simowie będą często zbijać wszystkie kręgle na torze, a także będą mogli wykonywać różne sztuczki. Umiejętność można rozwinąć maksymalnie do 5. poziomu. Poniżej prezentujemy kod na grę w kręgle do The Sims 4 Wieczór na kręgielni.

  • ​stats.set_skill_level Skill_Bowling 5 – maksymalny poziom gry w kręgle
Kod na grę w kręgle The Sims 4 Wieczór na kręgielni

Kody na grę w kręgle – The Sims 4 Wieczór na kręgielni

W The Sims 4 Wieczór na kręgielni istnieje możliwość modyfikacji gry w kręgle, aby Sim zawsze wygrywał lub, aby zawsze wykonywał rzuty specjalne. W tym celu należy wpisać kod testingcheats true, a następnie kliknąć na Sima ze wciśniętym klawiszem Shift. Spośród dostępnych opcji należy wybrać “Modyfikuj grę w kręgle…”, a następnie:

  • Nigdy nie ponoś porażek,
  • Zawsze wykonuj rzuty specjalne.

Jak używać kodów do The Sims 4 Wieczór na kręgielni

Kody do The Sims 4 Wieczór na kręgielni należy wpisywać do specjalnego okna konsoli w grze. Aby móc wpisywać kody należy aktywować konsole za pomocą klawiszy CTRL + Shift + C lub przycisków na padzie R1 + R2 + L1 + L2. Aby aktywować zaawansowany tryb, należy w konsoli wpisać kod testingcheats true i kliknąć przycisk Enter na klawiaturze. Zaawansowany tryb wymagany jest do niektórych kodów do The Sims 4.


Sprawdź kody do The Sims 4:

Sprawdź kody do dodatków:

Sprawdź kody do pakietów rozgrywki:

Sprawdź kody do akcesoriów:

5/5 - (33 ocen)
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody