Strona główna » Poradniki » The Sims 4 » Kody The Sims 4 Wyprawa na Batuu

Kody The Sims 4 Wyprawa na Batuu

The Sims 4 Wyprawa na Batuu to dziewiąty pakiet rozgrywki do gry, który został wydany 8 września 2020 roku. Pakiet koncentruje się na odległej planecie Batuu , gdzie gracz może brać udział w misjach, zbierać artefakty, walczyć w pojedynkach na miecze świetlne i pozyskiwać droidy. Kody do The Sims 4 Star Wars Wyprawa na Batuu pozwalają odblokować ubrania z dodatku, pozyskać trochę galaktycznych kredytów oraz rozwinąć umiejętność na walkę mieczem świetlnym.

Gdzie wpisać kody do The Sims 4 Wyprawa na Batuu?

Wszystkie kody do The Sims 4 Wyprawa na Batuu należy wpisywać do specjalnego okna konsoli w grze. Aby aktywować konsole należy przejść do gry, a następnie na klawiaturze wcisnąć następujące klawisze: CTRL + Shift + C. W przypadku gry The Sims 4 na Xbox lub PlayStation należy na padzie wcisnąć następujące przyciski: R1 + R2 + L1 + L2. Następnie należy do okna konsoli wpisać kod testingcheats true i zatwierdzić klawiszem Enter. Kod ten wymagany jest do obsługi części innych kodów do gry.

Kod na zablokowane ubrania w CAS

Wraz z pakietem rozgrywki Wyprawa na Batuu do gry dochodzi kilka ubrań oraz strojów nawiązujących do tematyki Star Wars. Wszystkie te elementy są początkowo zablokowane w trybie tworzenia Sima. Aby je odblokować należy wykonywać specjalne misje dostępne w rozszerzeniu. Można także wszystkie ubrania z The Sims 4 Wyprawa na Batuu odblokować za pomocą kodu.

  • cas.unlockbytag GP09 – odblokowuje zablokowane ubrania z The Sims 4 Wyprawa na Batuu

Umiejętności – Kody do The Sims 4 Wyprawa na Batuu

W rozszerzeniu do The Sims 4 o Gwiezdnych Wojnach zostały dodane pojedynki przy użyciu mieczy świetlnych. Każda kolejna rozegrana walka na planecie Batuu sprawia, że Sim włada mieczem coraz lepiej. W grze nie została dodana nowa umiejętność związana ściśle z walką na miecze świetlne, a za umiejętności związane z walkami zostały połączone z umiejętnością sprawności fizycznej. Poniżej prezentujemy kod do The Sims 4 Wyprawa na Batuu na sprawność fizyczną, która rozwinie umiejętności na walkę z mieczem świetlnym.

  • stats.set_skill_level skill_fitness 10 – maksymalny poziom umiejętności sprawności fizycznej
The Sims 4 Wyprawa na Batuu kody

Kod na galaktyczne kredyty z The Sims 4 Wyprawa na Batuu

Nowa waluta dostępna w The Sims 4 Wyprawa na Batuu to galaktyczne kredyty. Obowiązuje ona tylko na planecie Batuu, a Simowie mogą za nią kupować jedzenie, napoje oraz różne specjalne przedmioty. Galaktycznych kredytów, w odróżnieniu do Simoleonów, nie można uzyskać chodząc do pracy. Aby pozyskać galaktyczne kredyty należy wykonywać specjalne misje na Batuu. Można także użyć kodu do The Sims 4 Wyprawa na Batuu i w kilka sekund uzupełnić portfel Sima o dodatkowe 500 kredytów.

  • bucks.update_bucks_by_amount 51201 500 – dodaje 500 Galaktycznych Kredytów

Kody na przedmioty z Wyprawa na Batuu

Na planecie Batuu można zbierać różne artefakty oraz odblokowywać obiekty wypełniając specjalne misje. Można jednak za pomocą dwóch kliknięć odblokować wszystkie obiekty z pakietu, które od razu wylądują w ekwipunku Sima. Wystarczy pisać kod testingcheats true, a następnie kliknąć na wybranego Sima kursorem z jednocześnie wciśniętym klawiszem Shift. Z dostępnych opcji należy wybrać:

  • Kody Batuu… > Daj przedmioty z Batuu

5/5 - (33 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody