Strona główna » Kody » The Sims 4 » Kody The Sims 4 Włóczkowe historie

Kody The Sims 4 Włóczkowe historie

The Sims 4 Włóczkowe historie to nazwa siedemnastych akcesoriów do gry, które swoją premierę miały 28 lipca 2020 roku. Rozszerzenie skupia się wokół nowej umiejętności dziergania oraz możliwych obiektów i ubrań do zrobienia na drutach. Simowie mogą tworzyć włóczkowe dzieła i korzystać z nich na co dzień lub sprzedawać online. Kody do The Sims 4 Włóczkowe historie pozwalają rozwinąć umiejętność robienia na drutach oraz odblokować wszystkie przedmioty związane z umiejętnością.

Gdzie wpisywać kody do The Sims 4 Włóczkowe historie?

W The Sims 4 możliwość wpisywania kodów jest możliwa tylko po aktywacji specjalnej konsoli. Aby ją aktywować, należy, będąc w grze, nacisnąć jednocześnie na klawiaturze następujące klawisze: CTRL + Shift + C lub przyciski na padzie R1 + R2 + L1 + L2. Niektóre kody do The Sims 4 Włóczkowe historie wymagają uruchomienia trybu zaawansowanego w grze. Aby go uruchomić, należy do wcześniej aktywowanej konsoli wpisać kod testingcheats true i zatwierdzić przyciskiem Enter.

Kod na robienie na drutach w The Sims 4

Akcesoria The Sims 4 Włóczkowe historie wprowadzają do gry nową umiejętność, dzięki której Simowie mogą wytwarzać na drutach ubrania i przedmioty. Simowie z maksymalnym poziomem dziergania mogą robić na drutach obiekty dekoracyjne, dywany, ocieplacze na skrzynki pocztowe, pufy, wiszące kwietniki, zabawki dla dzieci, swetry, skarpetki, piżamy i czapki. Kody do The Sims 4 Włóczkowe historie pozwalają na maksymalne rozwinięcie umiejętności dziergania w kilka sekund.

  • stats.set_skill_level AdultMajor_Knitting 10 – maksymalny poziom umiejętności dziergania
The Sims 4 Włóczkowe historie kody robienie na drutach

Kody na ubrania i obiekty z The Sims 4 Włóczkowe historie

Simowie w The Sims 4 Włóczkowe historie w ramach rozwoju umiejętności mogą tworzyć coraz więcej obiektów jednocześnie odblokowując je w trybie tworzenia Sima. Pozostałe obiekty z wełny dostępne są w sekcji “debug” w trybie kupowania po wpisaniu odpowiedniego kodu. Przedstawione poniżej kody do The Sims 4 Włóczkowe historie odblokowują ubrania i obiekty z akcesoriów. Należy pamiętać, aby kod na ubrania wpisywać będąc w trybie tworzenia Sima.

  • cas.unlockbytag SP17 – odblokowuje zablokowane ubrania z The Sims 4 Włóczkowe historie
  • bb.showhiddenobjects – odblokowuje tryb w którym znajdują się obiekty do wydziergania

Ukryta cecha charakteru – kody The Sims 4 Włóczkowe historie

The Sims 4 Włóczkowe historie wprowadzają do gry nową, ukrytą cechę charakteru o nazwie Święta włóczkowa wiedza. Można ją odblokować wypełniając aspirację Pana włóczki. Nowa cecha umożliwia Simowi zrobienie na drutach obiektu dekoracyjnego z postacią Yarnego z Unravel w różnych kolorach. Dodatkowo Sim odporny jest na czarną magię klątwy swetrów. Kody do The Sims 4 Włóczkowe historie pozwalają na odblokowanie ukrytej cechy bez wypełniania aspiracji.

  • traits.equip_trait trait_SacredKnittingKnowledge – dodaje cechę Święta włóczkowa wiedza
  • traits.remove_trait trait_SacredKnittingKnowledge – usuwa cechę Święta włóczkowa wiedza

Sprawdź kody do The Sims 4:

Sprawdź kody do dodatków:

Sprawdź kody do pakietów rozgrywki:

Sprawdź kody do akcesoriów:

5/5 - (34 ocen)
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody