Kody The Sims 4 Spotkajmy Się

The Sims 4 Spotkajmy Się to drugie rozszerzenie do gry, które zostało wydane 10 grudnia 2015. Jego tematyka skupiona jest wokół spotykania się ze znajomymi i zakładaniu klubów o konkretnych zainteresowaniach. Nowe miasteczko Windenburg oferuje kilka miejscówek, w których można się zabawić wraz ze swoją paczką. Kody do The Sims 4 Spotkajmy Się pozwalają na szybkie zdobycie nowych umiejętności. Poniżej prezentujemy wszystkie z nich!

Jak używać kodów do The Sims 4 Spotkajmy Się?

Wszystkie kody do The Sims 4 Spotkajmy Się należy wpisywać do konsoli w grze, którą można aktywować za pomocą skrótu klawiszowego CTRL + Shift + C. Po wciśnięciu klawiszy w grze powinno pojawić się białe okienko w lewym górnym rogu. To właśnie do niego należy wpisywać kody do The Sims 4. Oprócz tego niektóre kody mogą wymagać trybu zaawansowanego. W tym celu w konsoli należy wpisać kod testingcheats true i zatwierdzić klawiszem Enter.

Kod na taniec z The Sims 4 Spotkajmy Się

Dodatek poświęcony klubom wprowadza do gry nowe umiejętności taneczne. W The Sims 4 każdy Sim potrafi tańczyć, ale umiejętności tanecznych mogą się uczyć Simowie dopiero od wieku nastoletniego. W dodatku dostępny jest parkiet taneczny, który pozwala na takie interakcje jak: taniec grupowy, pokaż ruchy oraz bitwa taneczna. Poniżej przedstawiamy kod na taniec z The Sims 4 Spotkajmy Się, który można rozwinąć maksymalnie do 5. poziomu.

  • stats.set_skill_level Minor_dancing 5 – maksymalny poziom umiejętności tanecznych
The Sims 4 Spotkajmy się kod na taniec

Kod na umiejętności didżejskie

W dodatku The Sims 4 Spotkajmy Się dochodzi nowa umiejętność związana z graniem na nowym podium didżejskim. Umiejętność ta pozwala na odtwarzanie coraz większej ilości muzyki, a nawet komponować nowe utwory i publikować je. Za publikacje autorskich utworów przez tydzień Sim będzie otrzymywał tantiemy. Poniżej prezentujemy kod, który pozwala rozwinąć umiejętności didżejskie do maksymalnego 10. poziomu.

  • stats.set_skill_level Major_DJ 10 – maksymalny poziom umiejętności didżejskich
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 65
Zostaw komentarz