Strona główna » Kody » The Sims 4 » Kody na ukryte i zablokowane obiekty – The Sims 4

Kody na ukryte i zablokowane obiekty – The Sims 4

The Sims 4 w trybie kupowania i budowania oferuje bardzo dużo obiektów, ale dla prawdziwych budowniczych nigdy nie jest za dużo. W tym poradniku przedstawiamy kody na ukryte i zablokowane przedmioty w The Sims 4.

Kod na ukryte obiekty z The Sims 4

Gra The Sims 4 to prawdziwy raj dla budowniczych i młodych architektów, ponieważ zawiera całą masę obiektów, którą można wykorzystać do urządzania domów i mieszkań. Dodatkowo z każdym rozszerzeniem do gry i aktualizacjami baza przedmiotów się powiększa. Warto jednak wiedzieć, że w grze jest pełno obiektów, które są ukryte dla graczy.

  • bb.showhiddenobjects – Pokazuje wszystkie ukryte obiekty w trybie kupowania

Są to przedmioty, które można zobaczyć podczas rozgrywki – kolekcjonerskie czaszki, owoce, warzywa, soki, ale także samochody i nasiona. Wpisując kod na ukryte obiekty do The Sims 4 i przechodząc do trybu DEBUG można znaleźć całą masę perełek, które będą na pewno pomocne przy dekorowaniu domu lub sprawią, że wyhodowanie krowokwiata w The Sims 4 będzie bajecznie proste.

the sims 4 kody na ukryte obiekty

Jak znaleźć ukryte rzeczy w The Sims 4?

Panel trybu kupowania w The Sims 4 po wpisaniu kodu na ukryte obiekty nie wyświetli ikony z zakładką. Aby znaleźć ukryte przedmioty, należy wykonać następujące czynności:

  1. Wejść do trybu kupowania
  2. Wpisać kod na ukryte obiekty
  3. Najechać kursorem na pasek wyszukiwania, który znajduję się po lewej stronie
  4. Wpisać do wyszukiwarki frazę “debug”
  5. Kliknąć w jedną z pozycji ** DEBUG **, która wyświetli się powyżej wyszukiwarki
  6. Lista ukrytych obiektów z The Sims 4 powinna wyświetlić się po prawej stronie
kod na odblokowanie rzeczy the sims 4

Kod na ukryte przedmioty z otoczenia The Sims 4

W trybie kupowania w The Sims 4, oprócz ukrytych obiektów zaprezentowanych wyżej, znajdują się także przedmioty, które twórcy wykorzystują do tworzenia otoczeń. Są to bannery, fontanny, budki, a nawet całe budynki, które można ustawić na swojej działce. Wystarczy wpisać kod na ukryte obiekty do The Sims 4 i szukać nowych ozdób w trybie “debug”. Należy jednak pamiętać, że większość z tych przedmiotów nie da się używać. Postawione budynki będą wyglądać ładnie, ale nie będzie można do nich wejść, ani wchodzić z nimi w jakąkolwiek interakcję.

  • bb.showliveeditobjects – Odblokowuje obiekty otoczenia świata
the sims 4 kod na odblokowanie obiektow

Kod na zablokowane obiekty w The Sims 4

Praca w The Sims 4 daje Simom nie tylko pieniądze, ale także umożliwia odblokowywanie specjalnych obiektów, które mogą być przydatne w codziennym życiu. Niektóre profesje mają nawet całe pomieszczenia, które po zdobyciu odpowiedniego szczebla w karierze, można odblokować i ustawić na własnej działce. Poniższy kod na zablokowane obiekty w The Sims 4 znosi ograniczenie, dzięki czemu gracze mają jeszcze większą pulę obiektów do dekorowania swoich wirtualnych domów.

  • bb.ignoregameplayunlocksentitlement – Odblokowuje zablokowane obiekty w trybie kupowania, które wymagają np. awansu w pracy
kod na zablokowane obiekty the sims 4

Sprawdź kody do The Sims 4:

Sprawdź kody do dodatków:

Sprawdź kody do pakietów rozgrywki:

Sprawdź kody do akcesoriów:

5/5 - (22 ocen)
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody