Strona główna » Artykuły » Prezenty dla gracza » Prezent dla gracza do 150 zł – co wybrać?

Prezent dla gracza do 150 zł – co wybrać?

Kupowanie prezentów dla graczy może być nie lada wyzwaniem. Wśród gadżetów, sprzętu i gier można łatwo się zgubić, co rzeczywiście jest warte zakupu i co spodoba się osobie obdarowywanej. W tym artykule przedstawiamy pewne prezenty, które spodobają się każdemu gamerowi.

Jak wybrać najlepszy prezent dla gracza do 150 zł?

Rynek dla graczy w ostatnim czasie bardzo mocno się rozbudowało. Skutkiem takiego rozwoju jest pojawienie się w sklepach stacjonarnych i internetowych całej masy nowych gadżetów i sprzętów skierowanych głównie do graczy. Wśród takiego wyboru, ciężko o wytypowanie najlepszego prezentu. Najlepszym sposobem jest po prostu zapytanie obdarowywanego, czego najbardziej potrzebuję, albo co by najbardziej chciał na prezent.

Pomysły na prezent dla gracza do 150 zł

Jednak jeżeli prezent ma być niespodzianką, sprawa się nieco komplikuje. Łatwo bowiem trafić na przedmiot lub grę, którą obdarowywany już posiada. Na szczęście pomysłów na prezent dla graczy do 150 zł jest bardzo dużo. W tym przedziale cenowym można zakupić akcesorium no komputera lub telefonu, który zdecydowanie może ucieszyć każdego fana gier i technologii. Poniżej przedstawiamy najlepsze pomysły wraz z konkretnymi modelami.

Słuchawki w prezencie dla gracza

Słuchawki komputerowe są dosyć ważnym akcesorium dla każdego gracza. Te dobrej jakości pozwalają ma granie z dźwiękiem przestrzennym, który pozwala dokładnie określić pozycję wroga. Słuchawki pozwalają także na słuchanie muzyki lub oglądanie filmów bez niepokojenia pozostałych domowników. Taki prezent dla gracza spokojnie mieści się w kwocie 150 zł. W sklepach dostępnych jest wiele modeli przystosowanych dla fanów gier. Słuchawki często wyposażone są w mikrofony, które ułatwiają komunikację podczas gier multiplayer. Można także zdecydować się na słuchawki bezprzewodowe, które będzie można wykorzystać także z telefonem lub tabletem.

Klawiatury do 150 zł dla gracza

Bardzo uniwersalnym i trafionym prezentem dla gracza może okazać się klawiatura gamingowa. Jest to nieodłączna część każdego zestawu komputerowego, a im lepsza tym większa wygoda grania i czasami lepsze wyniki. Niektóre gry wymagają szybkiej reakcji, które zapewniają tylko najlepsze klawiatury. Taki prezent do 150 zł przyda się każdemu graczowi. Nawet jeżeli obdarowywany posiada już klawiaturę, to jest szansa, że nowa będzie po prostu lepsza. Jest to na tyle uniwersalny sprzęt, że może zostać wykorzystany również do laptopa lub nawet do niektórych konsol.

Myszka komputerowa – idealny prezent dla gamera

Myszka do komputera to kolejny uniwersalny prezent, który z pewnością będzie trafiony. Myszki komputerowe są mocno eksploatowane, zwłaszcza przez graczy. Dlatego nawet jeżeli dana osoba posiada już myszkę, co jest bardzo prawdopodobne przy graniu na komputerze, to i tak będzie z nowej zadowolona. Albo pozostawi ją sobie, aż aktualna się zepsuje, albo wymieni aktualną na lepszy model. Myszka podarowana w prezencie w okolicach 150 zł może posiadać specjalne funkcje przystosowane dla graczy np. szybką reakcję na ruch oraz możliwość przypisania dodatkowych przycisków. Tego typu gadżet może być wykorzystywany również w podróży do laptopa lub do niektórych konsol.

Prezent do 150 zł w postaci podkładki pod mysz

Ciekawym dodatkiem na biurko zapalonego gracza jest stylowa podkładka. Od jakiegoś czasu w sklepach pojawiły się podkładki materiałowe, które dodatkowo mają podświetlone krawędzie. Niektóre z modeli przeznaczone są nie tylko pod myszkę komputerową, ale również klawiaturę. Taki prezent do 150 zł zdecydowanie zrobi wrażenie na każdym graczu. W sklepach internetowych dostępnych jest wiele modeli, które pozwalają na modyfikację wyświetlanych kolorów krawędzi podkładki. Warto przy zakupie wziąć pod uwagę rozmiar – w przypadku mniejszego biurka lepiej zdecydować się na podkładkę tylko pod mysz.

Dysk zewnętrzny do 150 zł na prezent dla gracza

Plików gier, zdjęć, muzyki i innych multimediów z roku na rok jest coraz więcej. To powoduje, że pendrive, które kiedyś używaliśmy, dzisiaj już po prostu są niewystarczające. W ich miejsce wskoczyły dyski zewnętrzne, które pozwalają na szybkie przenoszenie danych pomiędzy różnymi urządzeniami. Dyski zewnętrzne do 150 zł mogą pomieścić nawet do 500 GB danych. Taka pojemność zdecydowanie wystarczy każdemu graczowi. Jest to pomysł na prezent, który zdecydowanie przyda się każdemu, kto ma do czynienia z dużą ilością plików. Przy wyborze dysku warto kierować się pojemnością, standardem USB oraz szybkością zapisu.

Dlaczego gra to nie jest dobry prezent dla gracza?

Wydawać by się mogło, że skoro dana osoba lubi gry to idealnym prezentem będzie kupienie jakiegoś nowego tytułu. Problem pojawia się w momencie, kiedy nie znamy szczegółowo gustu gracza, a zdajemy się na rekomendację lub opinie w Internecie. Każdy gracz posiada swoje własne gusta i ma ulubiony gatunek gier, a nawet studio, które wydaje gry w konkretnym stylu. Dodatkowo sprawę komplikuję brak wiedzy na temat posiadanych już gier. Aktualnie na rynku królują sklepy internetowe z cyfrowymi wydaniami gier, których fizycznie nie można wyeksponować na półce.

Prezenty dla gmera do 150 zł

Dlatego jeżeli chcemy koniecznie podarować graczowi tytuł, w który będzie mógł grać polecamy karty podarunkowe. Dostępne są w wielu wariantach – również do 150 zł. Większość sklepów internetowych z grami posiada takie karty, które następnie gracz aktywuje na koncie i sam decyduje, który tytuł chce zakupić. Może wtedy wybierać spośród milionów gier, które go najbardziej interesują.

Zobacz także:
Prezent dla gracza do 50 zł | Prezent dla gracza do 100 zł | Prezent dla gracza do 150 zł | Prezent dla gracza do 200 zł | Prezent dla gracza do 400 zł | Prezent dla gracza Fortnite | Prezent dla gracza Minecraft | Prezent na święta dla gracza | Prezent dla gracza na walentynki

5/5 - (39 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody