Strona główna » Artykuły » Prezenty dla gracza » Prezent dla gracza do 100 zł – jaki będzie najlepszy?

Prezent dla gracza do 100 zł – jaki będzie najlepszy?

Jeżeli chcemy bliskiej osobie sprawić prezent, który jednocześnie ma być niespodzianką musimy poważnie przemyśleć zakup. Prezent dla gracza powinien uwzględniać zainteresowania obdarowywanego, ale również powinien to być taki prezent, który rzeczywiście się przyda lub sprawi radość. Poniżej przedstawiamy pomysły na prezent do 100 zł.

Jaki prezent dla gracza do 100 zł można kupić?

Poszukiwania idealnego prezentu dla gracza powinno rozpocząć się od ustalenia budżetu. 100 zł to dość pokaźna kwota, za którą można kupić całkiem dobrej klasy sprzęt do komputera. W tej cenie zdecydowanie będzie to jeden przedmiot, ale ważne aby był wysokiej jakości. Gracze to w dużej mierze gadżeciarze, którzy kochają sprzęty elektroniczne z wyższej półki. Pod uwagę warto także wziąć ewentualne koszty dostawy i dodatków w postaci torby prezentowej.

Jaki prezent dla gracza do 100 zł

Warto, aby prezent dla gracza do 100 zł uwzględniał walory praktyczne. Są bowiem takie akcesoria do komputera lub konsoli, które przydają się zawsze, niezależnie czy się je już posiada. Myszka czy klawiatura może przestać działać po kilku latach, więc jej wymiana to tylko kwestia czasu. Podobnie jest z podzespołami komputerowymi, ale te są znacznie droższe. Warto więc sprawdzić, czy obdarowywany gra na komputerze czy konsoli i kupić prezent z proponowanych poniżej. Są to akcesoria do komputera, które mieszczą się w wybranym budżecie i z pewnością ucieszą każdego gracza.

Słuchawki w prezencie dla gracza

Muzykę lub dźwięki z gier gracze zazwyczaj słuchają w dedykowanych dla nich słuchawkach. Słuchawki dla graczy charakteryzują się przestrzennym dźwiękiem, który pozwala na precyzyjne określenie lokalizacji wroga w grze. Spora część tego typu słuchawek posiada dodatkowo mikrofon, który przydaje się w grach miltuplayer do sprawnej komunikacji z innymi graczami. Prezent ten mieści się w kwocie 100 zł i na pewno ucieszy każdego gracza. Jest to na tyle uniwersalny zakup, że można go używać nie tylko do komputera, ale również do laptopa, konsoli i niektórych telefonów.

Podkładka pod mysz – prezent dla gracza do 100 zł

Kolejną bardzo ciekawą propozycją na prezent dla gracza jest oryginalna podkładka pod myszkę i klawiaturę. Od pewnego czasu podkładka pełni bardzo ważną rolę na biurku każdego gracza. Przede wszystkim poprawia wygodę korzystania z myszki oraz klawiatury, ale także wpływa na wygląd biurka. Na rynku dostępne są modele, które posiadają specjalne grafiki oraz listwy led, które świecą się na różne kolory. Prezent dla gracza do 100 zł w postaci podkładki pod myszkę i klawiaturę zdecydowanie będzie trafionym wyborem. Przed zakupem dużej podkładki warto sprawdzić wymiary biurka, aby nie okazało się, że podkładka jest większa, niż biurko. Modeli z taśmami led nie można przycinać ani skracać.

Myszka komputerowa – idealny prezent dla gracza

Mysz komputerowa to zaraz po klawiaturze najczęściej używane akcesorium do komputera. Nic więc dziwnego, że trzeba ją wymieniać co kilka lat. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnią się wyglądem, ciężarem, szybkością działania oraz dodatkowymi przyciskami i możliwościami konfiguracji. Myszka za 100 zł to prezent, z którego ucieszy się każdy gracz. Jest to na tyle uniwersalne akcesorium, że przyda się każdemu. Dodatkowej myszki można używać do laptopa w podróży lub do niektórych konsol i tabletów. Nawet jeżeli obdarowywany posiada już myszkę komputerową to nową może zostawić sobie, jak aktualna się zepsuje.

Klawiatura w prezencie dla gracza do 100 zł

Dobrej klasy klawiatura pozwala każdemu graczowi na płynną i wygodną rozgrywkę. Specjalnie przygotowane klawiatury posiadają wygodne klawisze, które nie męczą nawet po wielu godzinach grania. Dodatkowo wiele z nich posiada efektowe podświetlenie, które pozwala grać nawet w ciemnych pomieszczeniach. Dla graczy ważna jest także szybka reakcja pomiędzy naciśnięciem klawisza, a reakcją w grze. Klawiaturę dobrej jakości można spokojnie kupić w kwocie do 100 zł i mieć pewność, że prezent się spodoba. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, aby kabel był opleciony, a przyciski odporne na ścieranie.

Kamerka internetowa do 100 zł dla gracza

Kamerki internetowe do komputera to w ostatnim czasie bardzo ważne akcesorium. Wymagana jest podczas zajęć zdalnych, ale także przydaje się podczas rozmów internetowych z innymi graczami. W sklepach dostępnych jest wiele modeli do 100 zł, które idealnie sprawdzą się na prezent. Ważne, aby kamerka posiadała w miarę dobrą rozdzielczość np. 1080p oraz miała uchwyt, który pozwoli umieścić ją na monitorze lub laptopie. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w mikrofon przestrzenny oraz w diodę, która informuje, że kamera jest uruchomiona.

Czy gra to idealny prezent dla gracza?

Wydawać by się modło, że poszukiwania prezentu dla gracza nie będzie trudne, ponieważ można kupić jakąś grę. Niestety w przypadku prezentów niespodzianek jest to możliwie najgorsze wyjście. Każdy gracz posiada swoje własne ulubione gatunki gier, a nawet studia, które wydają gry. Nie znając konkretnego tytułu, który chce gracz nie warto ryzykować, że prezent może się nie spodobać lub, że obdarowany już taką pozycję posiada w swojej bibliotece.

Pomysły na prezent dla gracza do 100 zł

Niestety nawet spojrzenie na półkę z grami w pokoju nie daje gwarancji, że gra nie będzie powielonym tytułem. Obecnie wiele graczy kupuje gry w wirtualnych sklepach nie otrzymując fizycznie pudełka z płytą. Jedynym słusznym wyborem w przypadku chęci podarowania jakiejś gry jest zakup specjalnej karty podarunkowej do wybranego sklepu internetowego.

Zobacz także:
Prezent dla gracza do 50 zł | Prezent dla gracza do 100 zł | Prezent dla gracza do 150 zł | Prezent dla gracza do 200 zł | Prezent dla gracza do 400 zł | Prezent dla gracza Fortnite | Prezent dla gracza Minecraft | Prezent na święta dla gracza | Prezent dla gracza na walentynki

5/5 - (47 ocen)
Udostępnij ten wpis!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody